۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۱

پیام تسلیت دبیرکل آیمو به مناسبت شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه

آریسینیو دومینگز دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی (آیمو) با ارسال پیامی، شهادت رییس جمهور، وزیر امور خارجه و همراهان ایشان را به دولت و ملت ایران و به خانواده رئیس جمهور و دیگر جان باختگان این حادثه غم انگیز تسلیت گفت.
کد خبر: ۹۹۱۵۸

پیام تسلیت دبیرکل آیمو به مناسبت شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه

 

به گزارش مانا، در پیام آقای آریسینیو دومینگز دبیرکل سازمان بین‌المللی دریانوردی (آیمو) خطاب به علی متین فر سرپرست سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن چنین امده است.  
با کمال تأسف و ناراحتی، با خبر شدیم که جناب آقای رئیسی رئیس جمهور محترم جمهوری اسلامی ایران در حادثه سقوط هلی کوپتر در تاریخ ۱۹ می ۲۰۲۴ مصادف با ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ به همراه افراد دیگر از جمله وزیر امور خارجه جناب آقای حسین امیرعبداللهیان، جان خود را در این حادثه از دست داده‌اند.  
اینجانب از طرف خودم و به نیابت از کلیه اعضای سازمان بین‌المللی دریانوردی، تسلیت صمیمانه خود را به دولت جمهوری اسلامی ایران و به خانواده رئیس جمهور و دیگر جان باختگان این حادثه غم انگیز ابراز می‌نمایم.
همچنین به اطلاع می‌رسانم؛ با هماهنگی دیگر سازمان‌های بین‌المللی، در تاریخ ۲۱ ماه می ۲۰۲۴ مصادف با ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ پرچم این سازمان را نیمه افراشته می‌نماییم.
یادآور می‌گردد؛ این سازمان در روز‌های سخت از صمیم قلب در کنار دولت جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران خواهد بود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار