۰۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸

تدوین برنامه جامع توسعه بندر چابهار در قالب سند راهبردی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با حضور در بندر چابهار، با اشاره به تدوین برنامه جامع توسعه بندر چابهار در قالب سند راهبردی ۵ ساله گروه کشتیرانی، بر ضرورت تسریع در عملیات اجرایی کریدور شمال- جنوب و تداوم خدمات رسانی در قالب خطوط منظم حمل بار تاکید کرد.
کد خبر: ۹۷۳۷۰

تدوین برنامه جامع توسعه بندر چابهار در قالب سند راهبردی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

به گزارش روابط عمومی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، محمدرضا مدرس خیابانی، مدیر عامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ضمن دیدار با محمد کرمی استاندار سیستان‌و‌بلوچستان در چابهار، بر ضرورت تسهیل امور برای توسعه بندر چابهار تاکید کرد و با اشاره به انتصاب مدیر جدید برای پیگیری پروژه‌های گروه در بندر چابهار اعلام کرد: یکی از برنامه‌های راهبردی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، توسعه و استفاده حداکثری از ظرفیت بندر چابهار است که در این راستا برنامه منظم و عملیاتی در قالب سند راهبردی گروه تدوین شده است.
وی با اشاره به راه‌اندازی خطوط منظم کشتیرانی از سوی ناوگان ملی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به مقاصد چین و هند اشاره کرد و گفت: گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طی یک برنامه جامع، در حوزه توسعه و عملیاتی کردن بندر چابهار به عنوان یکی از بنادر راهبردی کشور که به آب‌های آزاد دسترسی دارد اقدام نموده است که این امر مستلزم همراهی تمامی مقامات محلی و استانی و همچنین صاحبان بار دارد.
گفتنی است در این نشست جواد سپاهی فرماندارچابهار، مدیر‌کل بنادر و دریانوردی سیستان‌وبلوچستان، رئیس دادگستری شهرستان و تعدادی از اعضای شورای اداری حضور داشتند.
بازدید به همراه مدیران کریدور شمال و جنوب از ظرفیت‌ها و تجهیزات اسکله شهید بهشتی از دیگر برنامه‌های سفر مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به بندر چابهار بود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار