mana.ir

کد خبر: ۹۰۱۷۵ |
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۱ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
معاون توسعه بازار کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد:

تداوم خط منظم کانتینری به بندر لاذقیه سوریه

گلزاری گفت: سرویس منظم حمل کانتینری به بندر لاذقیه سوریه به صورت ماهیانه برقرار است.


تداوم خط منظم کانتینری به بندر لاذقیه سوریه
معاون توسعه بازار کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با خبرنگار مانا، از تداوم سرویس منظم ماهیانه کانتینری این شرکت به بندر لاذقیه سوریه خبر داد و تصریح کرد: از سال‌های گذشته سرویس منظم کانتینری از سوی شرکت حمل کانتینر حافظ دریای آریا وابسته به هلدینگ کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، به مقصد بندر لاذقیه سوریه برقرار بوده است که با افزایش تقاضا طی یک‌سال اخیر، در حال حاضر سرویس مذکور هر ۲۰ الی ۳۰ روز یکبار در حال انجام است.
امید گلزاری با تأکید بر اینکه به طور کلی سرویس‌های منظم که به آن‌ها Liner نیز گفته می‌شود طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده حرکت می‌کنند، خاطر نشان کرد: در این نوع سرویس، تاریخ ورود کشتی به هر یک از بنادر سفر مرتبط خود از حدود سه ماه قبل تعیین شده است؛ لذا کلیه سفر‌های به مقصد سوریه در تاریخ معین بدون در نظر گرفتن میزان محمولۀ بارگیری شده، بندر‌عباس را ترک می‌کنند.
وی در خصوص محمولات غیر‌کانتینری نیز گفت: این محمولات معمولاً وارداتی هستند و از بندر دیگری غیر از لاذقیه بارگیری می‌شوند که در رابطه با این محمولات نیز در حال برنامه ریزی برقراری سرویس هستیم.
معاون توسعه بازار کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در پایان تصریح کرد: صاحبان محترم کالا، وارد‌کنندگان و صادرکنندگان ایرانی به کشور سوریه می‌توانند از طریق شماره تماس ۲۳۸۴۳۱۷۸ نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و رزرو  کانتینر خالی به مقصد این کشور اقدام کنند.
شایان ذکر است؛ کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران جایگاه پانزدهم را در میان خطوط بزرگ کشتیرانی کانتینری جهان و رتبه نخست را در منطقه خاورمیانه در اختیار خود دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین