mana.ir

کد خبر: ۹۶۸۰۴ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۴ - ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

دی پی ورلد با برقراری سرویس IMS ارتباط تجاری بین هند و خاورمیانه را افزایش می‌دهد

دی پی ورلد امارات متحده عربی که راهبری بندر بزرگ جبل علی در دبی را بر عهده دارد، سرویس جدید هفتگی بین خاورمیانه و هندوستان (IMS/IM۱) را از طریق پایانه‌های کانتینری ناواشیوا (بمبئی) و موندرا راه‌اندازی می‌کند.

به گزارش مانا، در یک اقدام مشترک با خطوط کشتیرانی WAN HAI LINE و UNIFEEDER (که سهام پیشتاز آن توسط دی پی ورلد خریداری شده) یک سرویس هفتگی با ظرفیت ۱۷۰۰ تی‌ای یو به جبل علی را ارائه می‌دهند که سواحل غربی هند از طریق بنادر موندرا، ناواشیوا و خاورمیانه را به هم وصل می‌کند.
این سرویس با ورود کشتی "Big Breezy" به ترمینال کانتینر بندر موندرا (موسوم به MICT) که توسط دی پی ورلد و گروه هندی آدانی اداره می‌شود با حضور چهره‌های برجسته آغاز شد.
با معرفی سرویس IMS/IM۱، دی پی ورلد می‌تواند از قابلیت‌های لجستیکی برتر خود برای افزایش تجارت بین بنادر هند و دبی و بازار جهانی استفاده کند و ترافیک کشتی و کالا را در بندر جبل علی افزایش دهد.
 به گفته مدیر ارشد عملیات بنادر و ترمینال‌های دی پی ورلد در شبه قاره هند و منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA)، سرویس IMS/IM۱ که اخیراً توسط وان‌های لاین و یونی فیدر معرفی شده، با اتصال هند و جبل علی به تقویت روابط تجاری منطقه کمک می‌کند و به صادرکنندگان هندی امکان دسترسی به بازار‌های جدیدتر در سراسر منطقه خاورمیانه و فراتر از آن را می‌دهد.
 سرویس IMS/IM۱ اکنون هشتمین سرویس منظمی است که از موندرا و دوازدهمین سرویس از ناواشیوا حرکت می‌کند.
این ابتکار نه تنها برای شرکت‌های بزرگ، بلکه برای شرکت‌های سایز متوسط و کوچک در سراسر ایالت‌های شمال و غرب هند از جمله پنجاب، اوتار پرادش، هاریانا، گجرات، راجستان، ماهاراشترا، و مادهیا پرادش نیز سود زیادی دارد.
 این گروه‌ها با بهره‌گیری از شبکه چندوجهی جامع DP World می‌توانند به‌طور یکپارچه به پایانه‌های بندری در ناواشیوا و موندرا از طریق راه‌های جاده‌ای و ریلی متصل شوند.
دی پی ورلد با ادغام دو خرید خود در عرصه کشتیرانی یعنی "یونی فیدر" و "فیدرتک" خدمات فیدری حمل کانتینر برای اتصال بنادر تحت راهبری خود را تکمیل کرده تا دامنه عملیاتش را در چرخه زنجیره تامین جهانی گسترش دهد.
 پلت‌فرم کشتیرانی متعلق به دی پی ورلد قابلیت‌های بنادر اصلی تحت راهبری آن در جبل علی و بنادر هند، آفریقا و اروپا را به عنوان قطب‌های اصلی تجارت جهانی تقویت می‌کند، زیرا فرستندگان و گیرندگان کالا در سراسر جهان می‌توانند محمولات خود را از طریق بنادر یاد شده به مقاصد نهایی در سراسر خاورمیانه، جنوب آسیا، اروپا و آفریقا با استفاده از شبکه لجستیک زمینی و دریایی یکپارچه دی پی ورلد مبادله کنند بدون آنکه در انتظار خطوط کشتیرانی دیگر برای جابه‌جایی کالا‌های خود باقی بمانند.
منبع:  indiashippingnews.com- dpworld.com

ارسال نظرات
پربیننده ها
آخرین اخبار