mana.ir

کد خبر: ۹۱۴۶۶ |
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - ۰۴ آذر ۱۴۰۰
در بندر شهید رجایی صورت گرفت:

بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور از توانمندی‌های گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

معاون اقتصادی رئیس جمهور با همراهی مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از بندر شهید رجایی و امکانات و توانمندی‌های گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در این بندر و استان هرمزگان بازدید کرد.

بازدید معاون اقتصادی رئیس جمهور از توانمندی‌های گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

به گزارش مانا؛ دکتر محسن رضایی صبح امروز (پنجشنبه چهارم آذر ماه) با حضور در بندر شهید رجایی ضمن بازدید از این بندر راهبردی با همراهی مهندس محمدرضا مدرس خیابانی، از یکی از کشتی‌های ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و همچنین دیگر امکانات گروه کشتیرانی بازدید کرد.
وی طی این بازدید خاطر نشان کرد: سیاست ما در دولت برای حمل کالا این است که حمل و نقل را یکسره کنیم.
وی با تأکید بر اینکه معطل ماندن برخی از کالاها در گمرک موجب می‌شود که یک درصد به قیمت تمام شده کالاها اضافه شود، تصریح کرد: همین امر یکی از عوامل تورم و گرانی کالاست لذا هر چه حمل و ترخیص کالا روان‌تر شود تورم نیز کاهش می‌یابد.
معاون اقتصادی رئیس جمهور در ادامه با فرماندۀ "کشتی راین" متعلق به ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران که در اسکلۀ بندر شهید رجایی در حال تخلیه و بارگیری کالا می‌باشد دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در این دیدار با توضیحات مهندس محمدرضا مدرس خیابانی در جریان روند حمل و نقل کالا از طریق ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.
همچنین، در ادامه این بازدیدها، دکتر محسن رضایی از "کشتی‌سازی عظیم گسترش" و همچنین "شرکت تعمیرات کشتی پرشیاهرمز" متعلق به گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بازدید به عمل آورد.
در این بازدید مهندس مدرس خیابانی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به بیان توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های شرکت پرشیا هرمز و خدمات تعمیراتی‌ای‌ که این شرکت انجام مي دهد، پرداخت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین