mana.ir

کد خبر: ۸۹۹۳۹ |
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۷ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰

امضای تفاهم نامه همکاری دانشکده مهندسی دریا دانشگاه امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی

دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف ارتقا علمی و حفظ تعامل میان دانشگاه و صنعت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش مانا، تفاهم نامه همکاری میان دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران توسط دکتر حمید زراعتگر رئیس دانشکده مهندسی دریا و کاپیتان فرشاد حائری مدیر عامل موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران منعقد شده است.
این تفاهم نامه با هدف ارتقا علمی و کیفی متخصصان و حفظ ارتباط صنعت و دانشگاه منعقد شده است.
طراحی و ارائه دوره‌های آموزشی تخصصی مورد نیاز برای متخصصان کشتیرانی و یا دیگر سازمان‌ها و شرکت‌های دریایی کشور توسط دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با استفاده از زیرساخت‌های دانشگاه با همکاری مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از مفاد این تفاهم نامه به شمار می‌رود.
براساس این تفاهم نامه دوره آزاد مدیریت ارشد کسب و کار در کشتیرانی و لجستیک دریایی توسط دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طراحی شده که به زودی اجرا خواهد شد.
در این تفاهم نامه تاکید شده است که در زمان همه گیری بیماری کرونا، دوره‌ها در بستر الکترونیک و به صورت مجازی برگزار خواهد شد و پس از آن، به فراخور شرایط در خصوص حضوری و یا مجازی بودن دوره‌ها تصمیم گیری می‌شود.
براساس این تفاهم نامه تمامی دوره‌های آموزشی بر مبنای ضوابط مقرر از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری و مصوبات داخلی دانشگاه برگزار می‌شود.

امضای تفاهم نامه همکاری دانشکده مهندسی دریا دانشگاه امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین