mana.ir

کد خبر: ۴۸۵۳۲ |
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۵ - ۱۹ تير ۱۳۹۳

سرمایه به همراه فرهنگ موجب تحول چابهار خواهد شد

اگر تمامی سازوکارهای جذب سرمایه را مدیریت کنیم و ساختار برنامه و بودجه را از دولتی به خصوصی تبدیل کنیم با ورود سرمایه گذاران، سرمایه به همراه فرهنگ باعث تحول منطقه آزاد چابهار خواهد شد.

سرمایه به همراه فرهنگ موجب تحول چابهار خواهد شد

به گزارش خبرنگار مانا؛ مدیر برنامه و بودجه دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد در بازدید از منطقه آزاد چابهار باز خوانی ماموریت ها در مسایل فنی، اقتصادی و اجتماعی را از ضروریات دانست و گفت: باید معیار های محلی و منطقه ای را داشته باشیم و از انحراف غیر معقول فاصله گرفته چرا که این انحراف از نداشتن دیتا و تجربه و محصول اتفاق می افتد و باید بر آورد خطا را کم کنیم تا توسعه منطقه و کشور شکل بگیرد.
حسین مختاری افزود: سازماندهی و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل ها موجود منطقه آزاد چابهار می تواند چشم انداز را تعریف و توسعه منطقه را سرعت بخشد.
وی ارتباط ریلی به شبکه سراسری را از اولویت ها دانست و خاطرنشان کرد: در تحقق اهداف سازمانی در سرزمین اصلی باید به روز شد تا زودتر به اهداف فرا منطقه ای دست یافت.
مختاری، حفظ و افزایش مزیت سرمایه گذاری، بهره وری، شفاف سازی، الگوسازی، انعطاف پذیری و نظارت را از جمله راهبردها و راهکارهای تدوین بودجه در سال 93 عنوان کرد و گفت: در بحث سرمایه گذاری استقبال از سرمایه گذاران در حال شکل گیری است و می توانیم در مورد زیر ساخت ها برنامه ریزی مدون داشته باشیم تابتوانیم در جذب سرمایه و ایجاد فرصت های مطلوب برای سرمایه گذاران قدم های مثبتی برداریم.
مدیر برنامه ریزی بودجه و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور در این جلسه که با حضور معاونین و مدیران منطقه آزاد چابهار برگزار شد تصریح کرد: اگر تمامی سازوکارهای جذب سرمایه را مدیریت کنیم و ساختار برنامه و بودجه را از دولتی به خصوصی تبدیل کنیم با ورود سرمایه گذاران، سرمایه به همراه فرهنگ باعث تحول منطقه خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین