۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۶
دریادار ایرانی:

با ظرفیت‌های علمی کشور، امنیت اقتصادی را در اقیانوس‌ها برقرار کنیم

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه در حوزه امنیت اقتصادی باید حضوری فعال داشت، افزود: باید با بهره‌گیری حداکثری از همه ظرفیت‌های علمی کشور، امنیت اقتصادی را در عمق اقیانوس‌ها با اقتدار برقرار کنیم.
کد خبر: ۹۹۱۴۶
با ظرفیت‌های علمی کشور، امنیت اقتصادی را در اقیانوس‌ها برقرار کنیم
 
به گزارش مانا، امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش در آیین افتتاح مرکز فرهنگی، اقامتی سبلان در شهرستان بندرانزلی، گفت: منطقه چهارم نیروی دریایی امام رضا (ع) انزلی در دیپلماسی دفاعی، آموزش و تربیت نیرو برای حضور در اقیانوس‌ها و تعامل با کشور‌های حاشیه دریای خزر، از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است.
وی تصریح کرد: این شهرستان برای نیروی دریایی از گذشته تاکنون منطقه‌ای تاریخ ساز بوده که خاکش مدفن شهیدانی چون یدالله بایندر و شهدای هشت سال دفاع مقدس است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه در حوزه امنیت اقتصادی باید حضوری فعال داشت، افزود: باید با بهره‌گیری حداکثری از همه ظرفیت‌های علمی کشور به‌ویژه جوانان، دانشگاهیان، مراکز پژوهشی، تحقیقاتی و صنعتی امنیت اقتصادی را در عمق اقیانوس‌ها با اقتدار برقرار کنیم.
دریادار ایرانی ادامه راه شهدا و عمل به تاکیدات فرامین فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی) را بر همه خدمتگزاران نظام واجب دانست و گفت: باید شرایطی برای خانواده‌های همرزمان ما که در اجرای مأموریت‌های کلیدی نقش مهم و حساسی برعهده دارند ایجاد کرد که آرامش و آسایش آن‌ها فراهم شود.وی خاطرنشان کرد: فداکاری نیروی‌های مسلح در ایجاد امنیت با هیچ مقیاسی قابل اندازه گیری و سنجش نیست و این فداکاری در سایه حمایت خانواده‌های آنان رقم می‌خورد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: نیروی دریایی ارتش در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی شهدای بسیاری را تقدیم ایران کرده است و این فرزندان موتور پیشران کشور در همه حوزه‌ها هستند و فعالیت‌های بزرگی را در سایه ولایت فقیه، مردم، به مدد خون شهدا و خانواده‌های معظم و جوانانی که در این کشور رشد یافته، انجام شده است.
ارسال نظرات
آخرین اخبار