روز جهانی دریانورد بر دریانوردان دریادل مبارک باد

      
۱۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۱

خریداری ۲ فروند کشتی کروز توسط شرکت هواپیمایی ماهان

مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از خرید دو فروند شناور کروز جهت به کارگیری در مسیر سواحل مکران تا جزایر کیش و قشم توسط شرکت هواپیمایی ماهان خبر داد.
کد خبر: ۹۷۹۶۱

خریداری ۲ فروند کشتی کروز توسط شرکت هواپیمایی ماهان

مصطفی فاطمی در گفتگو با خبرنگار مانا اظهار داشت: به دنبال ورود شرکت هواپیمایی ماهان در زمینه سرمایه گذاری در صنعت گردشگری مکران، این شرکت اقدام به خرید دو فروند کشتی کروز کرده است.

مدیر کل دفتر توسعه گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینکه این دو فروند کشتی کروز هم اکنون خریداری و به زودی وارد بندر چابهار خواهند شد.

وی خاطرنشان ساخت: شناور‌های مذکور پس از اخذ مجوز‌های لازم در مسیر آب‌های ساحلی مکران و نیز بین بندر چابهار تا جزایر کیش و قشم تردد خواهد کرد.

فاطمی افزود: همچنین این برنامه ریزی‌های از سوی شرکت هواپیمایی ماهان جهت تردد این شناور‌های کروز برای گردشگران خارجی و در مسیر‌های بین المللی تدارک دیده شده است.

این مقام مسئول در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تصریح کرد: این شرکت هواپیمایی به عنوان سرمایه‌گذار قدرتمند نسبت به مطالعات در سواحل مکران اقدام کرده و قصد ایجاد تاسیسات گردشگری و مارینا را در چندین نقطه از سواحل مکران دارد.

وی همچنین به سرمایه گذاری ۵۰ میلیون یورویی این شرکت در ۱۵ هکتار از اراضی منطقه ساحلی مکران به نام "گوردیم" جهت ایجاد تأسیسات اقامتی و تفریحی مرتبط با توریسم دریایی اشاره کرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار