۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۶

کشف ۲۵ هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق از یک شناور در بندر کنگان

فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: پایگاه مرزبانی کنگان یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در بندر کنگان را توقیف کرد و ۲۵ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف شد.
کد خبر: ۹۷۷۷۷

کشف ۲۵ هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق از یک شناور در بندر کنگان

سرهنگ یدالله شرفی در گفتگویی با خبرنگار مانا در بوشهر با بیان اینکه رفت‌وآمد تمام شناور‌ها در مرز دریایی خلیج‌فارس و نوار ساحلی بوشهر مورد رصد و پایش قرار دارد اظهار داشت: بدون شک با متخلفان در همه زمینه‌ها برخورد قاطع می‌شود.

وی با بیان اینکه برخورد با قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر در اولویت برنامه‌های مرزبانی در نوار ساحلی استان بوشهر قرار دارد گفت: با تجهیز ناوگان مرزبانی استان بوشهر امکان حضور شناور‌ها در اعماق مختلف دریایی در خلیج‌فارس فراهم شده و تمام شناور‌ها مورد رصد قرار دارند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از شناسایی یک شناور لنج حامل سوخت قاچاق در بنادر جنوبی استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: با رصد و اشراف اطلاعاتی مرزبانان پایگاه کنگان یک فروند شناور حامل سوخت قاچاق در بندر کنگان توقیف شد.

شرفی افزود. از این شناور ۲۵ هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف و ۵ نفر به مراجع قضایی معرفی شد.

وی ضمن تقدیر از همراهی و همکاری ساحل‌نشینان استان بوشهر اضافه کرد: عزم مرزبانان در راستای مبارزه با قاچاق جدی است و با مخلان اقتصادی در دریای خلیج فارس قاطعانه برخورد می‌شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار