۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲

همسان‌سازی شیوه تحویل سوخت به جایگاه‌های ساحلی استان بوشهر

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه تحویل سوخت به جایگاه‌های ساحلی و اسکله‌های صیادی استان با دیگر جایگاه‌ها متفاوت است گفت: برای یکسان‌سازی قیمت سوخت شناورهای صیادی پیشنهادات لازم در سفر دوم رئیس جمهور مطرح و اکنون تصویب شده است.
کد خبر: ۹۷۴۸۲

همسان‌سازی شیوه تحویل سوخت به جایگاه‌های ساحلی استان بوشهر

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، علی باستین با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های مهم استان بوشهر صید و صیادی در خلیج‌فارس است اظهار داشت: در این راستا افزون بر دو هزار و ۲۵۰ شناور صیادی فعالیت می‌کنند و خانوار‌ها در سواحل از طریق صید آبزیان امرار معاش می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه معیشت بیش از ۱۰ هزار خانوار استان بوشهر از طریق صید و صیادی تامین می‌شود گفت: تامین و توزیع سوخت شناور‌های صیادی اعم از بنزین و گازوئیل یکی از مهمترین دغدغه صیادان است که مطالبات این قشر در دستور کار قرار گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با تشریح نحوه تحویل سوخت از سوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی به جایگاه‌های ساحلی و اسکله‌های صیادی تصریح کرد: در حال حاضر حمل سوخت از مخازن شرکت پخش تا جایگاه‌های ساحلی بر عهده جایگاه‌دار است که این مهم هزینه تحویل سوخت به شناور‌ها را افزایش می‌دهد.

باستین با بیان اینکه قیمت سوخت به شناور‌های صیادی بیش از قیمت رایج است اضافه کرد به‌منظور حمایت از قشر زحمتکش صیاد و شفاف شدن فرآیند تحویل سوخت به شناور‌های صیادی در سفر دوم رئیس جمهور پیشنهاد همسان‌سازی سوخت‌رسانی به جایگاه‌های صیادان مطرح شد و مورد تایید و تصویب مسئولان ذی‌ربط قرار گرفت.

ارسال نظرات
آخرین اخبار