mana.ir

کد خبر: ۹۶۰۹۵ |
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۳ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

تخلیه نخستین محموله ترانزیت خودرو در بندر گناوه

رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: نخستین محموله ترانزیت خودرو در سال جاری، شامل ۲۴ دستگاه خودرو کیا و چری در این بندر تخلیه شد.

تخلیه نخستین محموله ترانزیت خودرو در بندر گناوه

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، کیامرث جوکار با اشاره به تخلیه نخستین محموله خودرو در بندر گناوه اظهار کرد: 24 خودرو یاد شده توسط فعال بخش خصوصی وارد شده که براساس تعاملات صورت گرفته واردات این خودروها در بندر گناوه همچنان تداوم خواهد داشت.
وی بیان کرد: این خودروها به صورت دریایی از کویت وارد بندر گناوه و تخلیه شد که تا مقصد نهایی نیز به صورت زمینی به عراق حمل می‌‌شوند‌.
رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه تصریح کرد: این بندر در راستای حمایت همه‌جانبه از ترانزیت خارجی تمهیدات ویژه‌ای تدارک دیده است که تجار و بازرگانان می‌توانند از این ظرفیت برای فعالیت‌های اقتصادی خود بهره ببرند.
جوکار یادآور شد: با هدف رونق بخشی دوچندان به بندر گناوه در سال گذشته طرح توسعه جامع این بندر با 16 هزار میلیارد ریال اعتبار عملیاتی شده است.
رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه افزود: اجرا این پروژه علاوه بر تسهیل در ورود و خروج شناورها به توسعه ظرفیت تخلیه و بارگیری بندر گناوه نیز کمک شایانی خواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین