۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳

تخلیه نخستین محموله ترانزیت خودرو در بندر گناوه

رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: نخستین محموله ترانزیت خودرو در سال جاری، شامل ۲۴ دستگاه خودرو کیا و چری در این بندر تخلیه شد.
کد خبر: ۹۶۰۹۵

تخلیه نخستین محموله ترانزیت خودرو در بندر گناوه

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، کیامرث جوکار با اشاره به تخلیه نخستین محموله خودرو در بندر گناوه اظهار کرد: 24 خودرو یاد شده توسط فعال بخش خصوصی وارد شده که براساس تعاملات صورت گرفته واردات این خودروها در بندر گناوه همچنان تداوم خواهد داشت.
وی بیان کرد: این خودروها به صورت دریایی از کویت وارد بندر گناوه و تخلیه شد که تا مقصد نهایی نیز به صورت زمینی به عراق حمل می‌‌شوند‌.
رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه تصریح کرد: این بندر در راستای حمایت همه‌جانبه از ترانزیت خارجی تمهیدات ویژه‌ای تدارک دیده است که تجار و بازرگانان می‌توانند از این ظرفیت برای فعالیت‌های اقتصادی خود بهره ببرند.
جوکار یادآور شد: با هدف رونق بخشی دوچندان به بندر گناوه در سال گذشته طرح توسعه جامع این بندر با 16 هزار میلیارد ریال اعتبار عملیاتی شده است.
رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه افزود: اجرا این پروژه علاوه بر تسهیل در ورود و خروج شناورها به توسعه ظرفیت تخلیه و بارگیری بندر گناوه نیز کمک شایانی خواهد کرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار