۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸
یک شرکت امنیتی آمریکایی اعلام کرد:

حمله هکری به سازمان دریانوردی رژیم صهیونیستی

یک شرکت امنیتی آمریکایی اعلام کرد: یک گروه هکری در دو سال گذشته سازمان‌های دریانوردی و کشتیرانی رژیم صهیونیستی را هدف قرار داده است.
کد خبر: ۹۳۶۱۴

حمله هکری به سازمان دریانوردی رژیم صهیونیستی

به گزارش مانا از روزنامه «تایمز اسرائیل»، شرکت امنیت سایبری «مندیانت» واقع در ویرجینیای آمریکا اعلام کرد: جنگ پنهان تهران و تل آویو علیه یکدیگر، از زمین و هوا به دریا کشیده شده و هکرهای مورد حمایت ایران در سال ۲۰۲۰، تجارت دریایی اسرائیل(رژیم صهیونیستی) را هدف حمله قرار دادند.

«مندیانت» تصریح کرد: گروه هکری مورد حمایت ایران بر روی جمع‌آوری اطلاعات تمرکز داشته و سازمان‌های دولتی اسرائیل(رژیم صهیونیستی) در حوزه انرژی و بهداشت را هدف قرار داده است.

این شرکت امنیتی آمریکایی بدون ارائه هیچ توضیحی درباره موفقیت حملات هکرها، هشدار داد که اطلاعات و داده‌های هک شده، ممکن است برای افشاگری علیه رژیم صهیونیستی یا اقدام نظامی علیه این رژیم مورد استفاده قرار گیرد.

در ماه ژوئن، بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره بررسی وضعیت کشتی ها، ایستگاه‌های بنزین و کارخانجات صنعتی این رژیم توسط نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز نگرانی کرده بود.

بر اساس این گزارش، رژیم صهیونیستی نقش مهمی در بی ثبات‌سازی کشورهای منطقه از طریق به راه‌انداختن جنگ‌های نیابتی و انجام حملات سایبری و تروریستی دارد. بسیاری از دانشمندان و مراکز عملی جمهوری اسلامی، تاکنون هدف این حملات قرار گرفته‌اند./ ایرنا

ارسال نظرات
آخرین اخبار