mana.ir

کد خبر: ۹۳۲۲۲ |
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۴ - ۰۶ تير ۱۴۰۱

جان تازه در رگ‌های صنعت دریانوردی با ایجاد رشته‌های جدید

مسئولان در همایش روز جهانی دریانورد گسترش دانشگاه مهارت‌محور را در راستای ایجاد رشته‌هایی با محور دریانوردی و تزریق جان تازه بر این صنعت قلمداد کردند.

به گزارش مانا، حمید رستمی‌جاز رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم در همایش روز جهانی دریانورد یکی از مهم‌ترین اهداف دانشگاه در فصل نوین را گسترش رشته‌های دریامحور و تبدیل دانشگاه به یکی از قطب‌های مهم کشور در حوزه آموزش دریایی عنوان کرد.

وی اضافه کرد: ایجاد و گسترش رشته‌های مرتبط با صنایع دریامحور، بنادر و آبزیان با توجه به ظرفیت و نیازهای موجود در منطقه یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که واحد قشم مدنظر قرار داده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم افزود: با توجه به سند تحول دانشگاه و پایش سرزمینی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان، واحد قشم یکی از مراکز آموزش در حوزه دریایی است.

رستمی‌جاز، تحقق هدف تعالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم را ایجاد و گسترش دانشگاه مهارت‌محور در راستای پیشبرد اهداف ترسیمی و ایجاد رشته‌هایی با محور دریانوردی مطرح کرد.

وی توضیح داد: در این راستا اقداماتی برای تجهیز امکانات آزمایشگاهی برای افزایش رشته‌های مرتبط با موضوع انجام شده، امیدواریم با همکاری‌ بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم و کالج دریانوردی صنعت گستر هوا دریای قشم در آینده شاهد اتفاقات مثبتی در راستای خدمت به صنعت دریانوردی کشور باشیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین