mana.ir

کد خبر: ۹۳۱۹۱ |
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۷ - ۰۲ تير ۱۴۰۱
به مناسبت روز جهانی دریانورد انجام شد؛

تقدیر رئیس صندوق بازنشستگی نفت از دریانوردان شرکت ملی نفتکش

رئیس و اعضای هیئت رئیسه صندوق‌های بازنشستگی، پس‌انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت در بازدید از کشتی های شرکت ملی نفتکش در منطقه خارگ از تلاش ها و مجاهدت های دریانوردان ناوگان این شرکت قدردانی کردند.

تقدیر رئیس صندوق بازنشستگی نفت از دریانوردان شرکت ملی نفتکش

به گزارش مانا، عبدالحسین بیات رئیس هیئت رئیسه صندوق نفت در این بازدید که به مناسبت چهارم تیرماه، روز جهانی دریانورد انجام شد گفت: خدا را شاکر هستم که موقعیتی پیش آمد تا بتوانیم از نزدیک حال وهوای محیط و شرایط کار شما دریانوردان را احساس و درک کنیم.

وی با تبریک روز جهانی دریانورد گفت: فرصت را مغتم شمرده به مناسبت این روز از تلاش و زحمات تمامی دریانوردان ایران به خصوص دریانوردان شرکت ملی نفتکش به عنوان افتخار کشور قدردانی می‌کنم و انشاله جامعه هم بتواند در این روز قدردان و سپاسگزار تلاش‎ها، مجاهدت‎ها و مساعی ارزشمند و اثربخش شما باشد.

رئیس هیئت رئیسه صندوق نفت سپس در بیان اهمیت نقش و فعالیت فعالان و دست اندرکاران حوزه نفت کشور به سخنان مقام معظم رهبری اشاره و بیان کرد: زمانی که مقام معظم رهبری در سال ۹۰ و در دل تحریم‌ها از منطقه عسلویه بازدید کردند فرمودند کار کسانی که در این حوزه و به تعبیر حقیر از میدان تا بازار فعالیت می‌کنند، جهادی است.   

در جریان این بازدید، حسین شیوا مدیر عامل شرکت ملی نفتکش ایران ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های این شرکت در دوره مدیریت جدید، نقطه تمرکز مدیریتی خود را بر سه موضوع کلیدی حل چالش‌های منابع انسانی، توسعه و نوسازی ناوگان و همچنین توجه و تمرکز بر استفاده از توان داخل ذکر کرده و دستاورد دو برابر شدن حمل نفت و فرآورده‌های نفتی در هفت ماه گذشته را از افتخارات ملی شرکت ملی نفتکش دانست.

وی ضمن تبریک روز دریانورد به جامعه دریایی و همه دریانوردان شرکت ملی نفتکش، فعالیت و کار این دریانوردان را مصداق واقعی جهاد در خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی عنوان کرد.  

شیوا با بیان اینکه در زمینه منابع انسانی و حل چالش‌های فراروی دریانوردان، طی چند ماه گذشته اقدامات مهمی انجام شده است، این حرکت را رو به جلو توصیف کرد و عنوان نمود اقدامات دیگری نیز برای بهبود وضعیت کارکنان و دریانوردان شرکت، اتخاذ خواهد شد.
تقدیر رئیس صندوق بازنشستگی نفت از دریانوردان شرکت ملی نفتکش

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین