mana.ir

کد خبر: ۹۱۸۹۳ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۸ - ۲۱ دی ۱۴۰۰

برنامه‌های سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان تشریح شد

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان برنامه‌های سفر رئیس جمهور به این استان را تشریح کرد و گفت: رئیس جمهور در این سفر سه بازدید سرزده از مناطق مختلف استان دارد.

برنامه‌های سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان تشریح شد

به گزارش مانا، علی رئوفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رئیس جمهور صبح پنجشنبه وارد استان می‌شود و سه بازدید سرزده از مناطق مختلف استان دارد.  

وی افزود: بعد از بازدید‌های سرزده، رئیس جمهور ساعت ۱۵ با اقشار مختلف مردم، نخبگان، علما و اندیشمندان استان دیدار می‌کند،  این جلسه در سالن نیروی دریایی سپاه انجام می‌شود و مدت آن دو ساعت خواهد بود.  

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان گفت: بعد از این دیدار بلافاصله شورای اداری استان در همان سالن تشکیل می‌شود و وزرایی که رئیس جمهور را همراهی می‌کنند و به شهرستان‌ها سفر می‌کنند گزارشات خود را در این جلسه اعلام می‌کنند.  

وی ادامه داد: بعد از شورای اداری، مصاحبه خبری دارند و آیت‌الله رئیسی در جمع خبرنگاران پاسخگوی اصحاب رسانه خواهد بود.  

رئوفی ادامه داد: محل سفر وزرا مشخص و برنامه ریزی شده است، در این سفر وزرای اقتصاد، وزیر بهداشت، کشاورزی، راه و شهرسازی، نفت، نیرو، صنعت، معدن و تجارت، معاون توسعه روستای ریاست جمهوری، معاون امور زنان رئیس جمهور، وزیر میراث فرهنگی، وزیر ارشاد، وزیر کشور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس دفتر، معاون اجرایی و سرپرست نهاد و وزیر ورزش رئیس جمهور را همراهی خواهند کرد.  

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین