mana.ir

کد خبر: ۹۱۶۱۹ |
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۱ - ۲۱ آذر ۱۴۰۰

نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی برگزار می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی پس از دو سال وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی برگزار می‌شود


به گزارش مانا، دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران با حمایت سازمان بنادر و دریانوردی و  شورای عالی دریایی کشور پس از این دوره وقفه برگزار می‌شود. در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند.

معرفی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل کشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات مربوط به صنایع دریایی و دریانوردی و گردشگری دریایی، شناسایی و معرفی موانع و نقاط ضعف موجود در این صنایع و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان‌های دولتی ذی‌ربط از دستاندرکاران این صنایع، ایجاد بستر‌های مناسب به منظور جذب سرمایه گذار وبهره گیری مناسب از ظرفیت‌های موجود و آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوری‌ها وظرفیت‌های موجود در سایر کشور‌ها و تلاش برای رسیدن به استاندارد‌های جهانی از اهداف اصلی این نمایشگاه اعلام شده است.

ایجاد ارتباط بین دانشگاه‌های دریایی و دریانوردی و صنایع و شرکت‌های دریایی، ایجاد و یا ارتقاء رویکرد صادرات محصول به سایر کشور‌ها و ایجاد ارتباط تجاری با شرکای خارجی و همچنین جلب توجه مسئولان به لزوم توسعه دریامحور به عنوان یک ضرورت ملی و ایجاد ارتباط بین کانون‌های تولید فنّاوری و شرکت‌های دانش بنیان با صنایع دریایی از دیگر اهداف این نمایشگاه است.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران در گروه‌های کالایی مربوط با بنادر و کشتیرانی، سازندگان و تأمین کنندگان تجهیزات دریایی، صنایع ساخت و تعمیر کشتی، خدمات دریایی و بندری، صنایع فراساحلی، تحقیقات و آموزش دریایی و شیلات و آبزی پروری، فعالان و صاحب‌نظران این حوزه را گرد هم می‌آورد.

قرار است این نمایشگاه ۲۷ تا ۳۰ دی‌ماه امسال در کیش برگزار شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین