mana.ir

کد خبر: ۹۱۴۳۸ |
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۳ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰
فرمانده نیروی دریایی سپاه:

نیرو‌های بیگانه با ذلت خلیج فارس را ترک می‌کنند

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیرو‌های بیگانه و مداخله‌گر خارجی به خصوص نظامیان تروریست آمریکایی با ذلت خلیج فارس را ترک خواهند کرد.

نیرو‌های بیگانه با ذلت خلیج فارس را ترک می‌کنند

به گزارش خبرنگار مانا‌، سردار علیرضا تنگسیری در گردهمایی سران عشایر و نیروهای بسیجی در محل یادمان شهدای والفجر هشت در ساحل اروندرود با اشاره  به اینکه نیروی دریایی سپاه و ارتش در اوج اقتدار و توانمندی هستند و هر حرکت که بوی توطئه و شرارت می دهد در نطفه خفته خواهند کرد، افزود: در جریان دزدی نفت ایران در دریای عمان، آمریکایی‌ها با وجود تجهیزات مدرن نتوانستند کاری از پیش ببرند و در برابر اقتدار دریادلان عقب نشینی کردند.

وی با اشاره به اینکه مدافعان حریم دریایی کشور در برابر هر تهدیدی ایستاده‌اند افزود: دست هر متجاوزی را قطع خواهیم کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: آمریکایی‌ها اگر بخواهند برای تردد آزاد کشتیرانی در آبهای خلیج فارس و دریای عمان مزاحمت ایجاد کنند و منافع ملی ما را به مخاطره بیندازند برخورد خواهند کرد و آمریکایی‌ها به خوبی می دانند ما ذره‌ای در دفاع از آبهای سرزمینی خودمان کوتاه نمی‌آییم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با گرامی‌داشت هفته بسیج گفت: بسیجیان ارزشمندترین قشر میهن اسلامی هستند و الگوگیری از این عزیزان در تمامی عرصه های اجتماعی ضروری است.

سردار تنگسیری روحیه جهاد، ایثار، علم، بصیرت، ایمان و تقوا در کنار یکدیگر را از برترین ویژگی های بسیجیان برشمرد و ادامه داد: نسخه جدید بسیج امروز هر درد و رنج تحمیلی به مردم را شناسایی و برای رفع آن تلاش می کند.

وی ادامه داد:همه باید پای کار بیاییم تا مثل بسیج خدمت بی منت را به مردم تقدیم کنیم و هر آنکه اینگونه عمل کند بسیجی است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین