mana.ir

کد خبر: ۹۰۵۳۳ |
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۹ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

کوچکترین سیستم تصفیه آب توازن کشتی ساخته شد

کوچکترین سیستم تصفیه آب توازن کشتی به عنوان یک سیستم نوآورانه و کم‌هزینه که به تایید سازمان IMO رسیده، برای استفاده در تمام کشتی‌ها ساخته شد.

کوچکترین سیستم تصفیه آب توازن کشتی ساخته شد
 
به گزارش گروه بین‌الملل مانا؛ این سیستم  که توسط کارشناسان هلندی، آمریکایی و آلمانی ساخته شده است از دید کارشناسان بهترین سیستم حفاظت از محیط زیست دریایی شناخته می‌شود که اجازه نمی‌دهد جانوران آبزی مهاجم وارد محیط زیست دریایی شوند.

بر اساس این گزارش "Konstantinos Stampedakis" مدیرعامل ERMA FIRST سازندۀ این دستگاه طی سخنانی گفت: سیستم تصفیه آب توازن کشتی که به عنوان کوچکترین سیستم تصفیه آب بالاست مطرح شده دارای ویژگی‌هایی است  که دستگاه‌های قبلی نصب شده در کشتی‌ها کمتر برخوردار بودند.

"Kevin Reynolds" مدیر‌عامل شرکت OneTANK در این زمینه گفت: در طول ۱۰ سال گذشته با  مطالعات و بررسی‌های انجام شده برای تولید دستگاه تصفیه آب توازن کشتی بالاخره موفق به تولید این دستگاه شدیم. این دستگاه آب توازن کشتی‌ها را تصفیه کرده که آب تصفیه شده برای موارد غیر‌شرب نیز در کشتی قابل استفاده  خواهد بود. همچنین این دستگاه قادر است آب دریا را نیز به منظور استفاده در کشتی تصفیه کند.

James Mitchell مدیر ثبت اختراع و صدور مجوز برای دستگاه تصفیه نیز گفت: ما درصددیم که علاوه بر دستیابی به آب تصفیه شده مانع از ورود گونه‌های مهاجم آبزی توسط آب توازن شدیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین