mana.ir

کد خبر: ۸۹۹۱۸ |
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۲ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۰

بهره برداری از تجهیزات لجستیک در بندر بوشهر با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد تومانی

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از بهره برداری از تجهیزات لجستیک در بندر بوشهر با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد تومانی بخش خصوصی خبر داد.

بهره برداری از تجهیزات لجستیک در بندر بوشهر با سرمایه گذاری ۱۲ میلیارد تومانی
 
به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، سیاوش ارجمندزاده در آئین بهره‌برداری از تجهیزات لجستیکی در بندر بوشهر اظهار داشت: شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا از اوایل  دهه ۸۰ به‌عنوان شریک تجاری در بندر بوشهر حضور داشته و بخش زیادی از رونق تجاری بندر بوشهر برگرفته از زحماتی است که این شرکت در بندر بوشهر انجام داده است.

ارجمندزاده افزود: امید داریم با برطرف شدن  تحریم‌ها در سال جاری شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر بندر بوشهر و ایجاد سرمایه گذاری بیشتر از سوی شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در بندر باشیم.

 در ادامه مراسم  مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا  در این خصوص گفت: این سرمایه گذاری به مبلغ ۱۲ میلیارد تومان  و در راستای اجرای مفاد قرارداد‌های شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در بندر بوشهر صورت گرفته که شامل  بهره برداری از یک دستگاه جرثقیل ۵۵ تنی، سه دستگاه خودرو عملیاتی و همچنین نرم افزاری که نقش موثر در کمک به نیرو‌های عملیاتی و فرایند تخلیه و بارگیری فله در مجتمع بندری نگین دارد است.

فرخ طراح زادگان اضافه کرد: شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا با مجموعه زیادی از تجهیزات در  بنادر ۵۰ ایران حضور دارد، اما مجموعه بندر بوشهر به عنوان مرکزیت اصلی این شرکت از اولویت بالایی در تامین تجهیزات برخوردار است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین