mana.ir

کد خبر: ۴۸۵۳۳ |
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۶ - ۱۹ تير ۱۳۹۳

احداث کارخانه‌های بزرگ صنعتی در چابهار

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار با بیان اینکه زمینه‌های ‌احداث کارخانه‌های بزرگ صنعتی در چابهار ‌فراهم شده است، گفت: حمایت از سرمایه‌گذاری و احداث کارخانه‌های بزرگ صنعتی باید در اولویت باشد.

احداث کارخانه‌های بزرگ صنعتی در چابهار

به گزارش خبرنگار مانا،هادی اکبری صبح امر‌وز در بازدید یکی از واحدهای صنعتی این شهرستان اظهار کرد: احداث کارخانه بزرگی چون پتروشیمی، شهرک صنعتی چین و نیز خودروسازی یکی از ضروریات توسعه صنعتی در شهرستان چابهار به شمار می‌رود.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان چابهارافزود: باتوجه به زیرساخت‌های موجود در شهرستان چابهار، منابع مستعد و نیروی انسانی کارآمد دسترسی به آب‌های آزاد، احداث کارخانه عظیم و بزرگ یکی از ضروریات توسعه صنعتی در شهرستان چابهار بشمار می‌رود.
این مسئول از سرمایه‌گذاری و احداث کارخانه‌های بزرگ صنعتی توسط بخش خصوصی با هدف توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال و کسب و کار پایدار و مفید دراین شهرستان خبر داد و گفت: همان طور که مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان توصیه مؤکدی به بخش صنعت و معدن همه مسئولان با حمایت و پشتیبانی خود تحرک و تلاش خود را مضاعف کنند زیرا بار اصلی خروج از رکود بر عهده این بخش است.
وی همدلی،هم جهتی و پای کار بودن همه دست‌اندرکاران شهرستان و استان را زمینه‌ساز رشد و شکوفایی و رونق اقتصادی دانست و بیان کرد: عملکرد شرکت‌های بخش خصوصی بسیار اهمیت دارد و باتوجه به رقابتی که در منطقه وجود دارد باید با همدلی و هم‌جهت بودن بتوانیم بر بازار حاشیه دریای عمان دست یافته و بستر توسعه صنعتی استان را پیش از همیشه فراهم کنیم.
اکبری خاطرنشان کرد: با ظرفیت‌ها و بسترهای مناسب چابهار درزمینه‌های مختلف اقتصادی فضای مناسبی برای توسعه و احداث کارخانه‌های بزرگ صنعتی فراهم شده است، امید آن می‌رود که این شهر را به قطب بزرگ صنعت در جنوب شرق کشور تبدیل کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین