۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۴

امداد رسانی پزشکی به خدمه کشتی تجاری در بندر فریدونکنار

سرپرست معاونت امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از امداد رسانی به خدمه کشتی تجاری در لنگرگاه بندر فریدونکنار خبر داد.
کد خبر: ۹۹۵۱۴

امداد رسانی پزشکی به خدمه کشتی تجاری در بندر فریدونکنار

 

به گزارش مانا، علی اصغر صادقی از امداد رسانی پزشکی به خدمه کشتی تجاری در بندر فریدونکنار خبر داد و افزود: مرکز فرعی هماهنگی جستجو و نجات دریایی (MRSC) بندر فریدونکنار در ساعت ۰۱:۴۰ روز سه شنبه نوزدهم تیرماه، پس از دریافت پیام اضطرار از سوی کشتی ایرانی آیلین تحت نمایندگی شرکت کشتیرانی دریای نیلی مازندران مبنی بر نیاز فوری امداد رسانی پزشکی به یک نفر از خدمه به دلیل درد شدید از ناحیه شکم، بی درنگ نسبت به اعزام شناور (یدک کش فریدونکنار)، به محل استقرار کشتی در لنگرگاه بندر فریدونکنار اقدام کرد.

وی ادامه داد: فرد بیمار در ساعت ۰۲:۱۵ توسط یدک کش از کشتی در موقعیت لنگرگاه بندر فریدونکنار تحویل گرفته شد و پس از انتقال به اسکله، بلافاصله توسط آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و با همکاری یگان حفاظت بندر برای تکمیل مراحل درمانی به بیمارستان شهر اعزام شد.

صادقی خاطر نشان کرد: هم‌وطنان گرامی در صورت بروز هر گونه حادثه دریایی در هر ساعت از شبانه روز می‌توانند از طریق شماره (۱۵۵۰) با مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر تماس بگیرند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار