۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۰

تهیه ۱۲۵ بسته سرمایه گذاری توریسم آبی با همکاری وزارت نیرو

مدیرکل سرمایه‌گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: ۱۲۵ بسته سرمایه‌گذاری گردشگری در حوزه منابع آبی، آب‌درمانی، تفریحات و سرگرمی‌های آبی با همکاری و مشارکت وزارت نیرو تهیه شده است.
کد خبر: ۹۹۱۲۵

تهیه ۱۲۵ بسته سرمایه گذاری توریسم آبی با همکاری وزارت نیرو

 

به گزارش خبرنگار مانا، احمد تجری گفت: با همکاری دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی، تعداد ۶۳۶ بسته سرمایه‌گذاری کشور به منظور معرفی ظرفیت‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری در راستای جذب حداکثری سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تدوین شد.

مدیرکل سرمایه‌گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، افزود: هدف از تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری، شناسایی ظرفیت‌های گردشگری موجود، بسترسازی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاران واجد شرایط و همچنین تسریع و تسهیل در فرایندهای سرمایه‌گذاری است.

وی با اشاره به همکاری دستگاه‌های اجرایی کشور در تدوین بسته‌های احصا شده اظهار کرد: تعداد ۱۸۴ بسته سرمایه‌گذاری با همکاری‌ بخش خصوصی، ۱۴۳ بسته سرمایه‌گذاری با همکاری و مشارکت شهرداری و همیاری شهرداری‌ها و ۱۲۵ بسته سرمایه‌گذاری گردشگری در حوزه منابع آبی، آب‌درمانی و تفریحات و سرگرمی‌های آبی با همکاری و مشارکت وزارت نیرو تهیه شده است.

مدیرکل سرمایه‌گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری ادامه داد: همچنین۶۳ بسته سرمایه‌گذاری با مشارکت منابع طبیعی، ۴۹ بسته با همکاری و محوریت صندوق توسعه و احیا بناهای تاریخی، ۱۴ بسته با همراهی شرکت فرودگاه‌های کشور، ۱۳ بسته با مشارکت جهاد کشاورزی و امور اراضی، ۹ بسته با همکاری راه و شهرسازی، ۷ بسته با مشارکت مناطق آزاد، ۶ بسته با همکاری اوقاف و ۲۳ بسته گردشگری با مشارکت و همراهی سایر دستگاه‌های اجرایی برای واگذاری به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری تدوین شده است.

تجری در پایان خاطرنشان کرد: تهیه و تدوین این بسته‌ها با همکاری دستگاه‌های مربوطه همچنان ادامه دارد و سرمایه‌گذاران از طریق مراجعه به ادارات‌کل استانی وزارتخانه می‌توانند از آخرین وضعیت بسته‌های سرمایه‌گذاری گردشگری مطلع شوند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار