۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۴

ایمنی و امنیت دریایی مهمترین مأموریت مرزبانی بوشهر

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از امنیت پایدار خلیج فارس و سواحل استان خبر داد و گفت: ایمنی و امنیت دریایی مهمترین مأموریت مرزبانی و بنادر و دریانوردی استان بوشهر محسوب می‌شود.
کد خبر: ۹۸۹۸۷

ایمنی و امنیت دریایی مهمترین مأموریت مرزبانی بوشهر


به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، سرهنگ عبدالله خسروی در نشست با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با قدردانی از خدمات این مجموعه اظهار داشت: تعامل سازنده بنادر و دریانوردی با مرزبانی باعث ارتقا و توان مأموران در خدمت‌رسانی به مردم و تقویت تجارت دریایی خواهد بود.

وی افزود: خدمت به مرزنشینان و دریانوردان از افتخارات مرزبانان است و با تمام توان در راستای استیفای حقوق مرزنشینان تلاش می‌شود.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: با تعامل و همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی، مرزبانی و سایر سازمان‌ها باید انضباط بخشی بر شناورهای فاقد هویت در اولویت قرار گیرد.

خسروی ضمن تقدیر از تلاش اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: همکاری مرزبانی و اداره بندر با هدف رضایتمندی مردم و انجام مأموریت‌های محوله افزایش می‌یابد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز مرزبانان را نماد عزت و اقتدار در مرزهای ایران اسلامی دانست و اضافه کرد: یکی از اولویت‌های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر انضباط بخشی به تردد شناورها و شناورهای فاقد هویت است که با همکاری همه سازمان‌های متولی این تحقق می‌یابد.

شکیبی نسب گفت: با تعاملات مناسب با فرماندهی مرزبانی استان بوشهر در راستای مأموریت‌های دریایی اقدامات مهم و اثرگذاری صورت می‌گیرد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار