۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲

آغاز ترانزیت مشتقات نفتی در مجتمع بندری نگین بوشهر

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: آغاز ترانزیت مشتقات نفتی در مجتمع بندری نگین بوشهر از ماه گذشته این بندر را در مسیر رونق روزافزون قرار داده است.
کد خبر: ۹۸۴۵۵

آغاز ترانزیت مشتقات نفتی در مجتمع بندری نگین بوشهر

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، محمد شکیبی نسب در بازدید استاندار بوشهر از روند ترانزیت در مجتمع بندری نگین اظهار کرد: این مجتمع بندری با توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها در آینده‌ای بسیار نزدیک یکی از کانون‌های فعالیت بندری در حوزه خلیج فارس تبدیل خواهد شد.

وی بیان کرد: با نگاه توسعه دریامحور روند ساخت طرح های زیرساختی مجتمع بندری نگین با شتاب و حساسیت بیشتری در حال اجرا است که جاده دسترسی آن به عنوان یکی از ملزومات اصلی برای سرمایه گذاران تا خردادماه سال آینده به بهره برداری می‌رسد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تصریح کرد: با هدف تسهیل در روند ترانزیت مشتقات نفتی ترمیم و لکه گیری جاده کنونی دسترسی به مجتمع نگین با جدیت تمام در حال پیگیری است که برای این طرح 50 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
شکیبی نسب اظهار کرد: ترانزیت یکی از فعالیت های مهم برای مجتمع بندری نگین است که استقبال بیشتر سرمایه گذاران بخش خصوصی از این مجتمع را فراهم می‌کند.
وی گفت: اکنون روند شتابانی در ورود سرمایه گذاران به بندر بوشهر ایجاد شده که تداوم این رویکرد نویدبخش رونق و اشتغالزایی بیشتر مجتمع بندری نگین است.
شکیبی نسب اظهار کرد: استاندار بوشهر و معاونان نیز نگاهی ویژه و راهبردی به این مجتمع بندری دارند که این نگاه ارزشمند و مبتنی بر توسعه دریامحور کمک شایانی برای پیشبرد فعالیت‌های توسعه‌ای در مجتمع بندری نگین به شمار می‌رود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار