۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۲

افتتاح همزمان ۶۷ پروژه محیط زیستی به مناسبت دهه فجر

مدیرکل حوزه ریاست سازمان حفاظت محیط زیست از افتتاح ۶۷ پروژه محیط زیستی در ۱۷ استان کشور با اعتباری بالغ بر ۴۸ هزار میلیارد ریال خبر داد.
کد خبر: ۹۸۳۳۱

افتتاح همزمان ۶۷ پروژه محیط زیستی به مناسبت دهه فجر

به گزارش خبرنگار مانا، علیرضا نورمحمدی، مدیرکل حوزه ریاست سازمان حفاظت محیط زیست در مراسم افتتاح هماهنگ ۶۷ پروژه محیط زیستی که امروز با حضور علی سلاجقه، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، گفت: در سومین مرحله از افتتاحیه پروژه‌های محیط زیستی ۶۷ پروژه افتتاح خواهد شد.

وی افزود: در نخستین افتتاحیه در هفته محیط زیست در ۱۹ استان کشور، ۱۰۱ پروژه محیط زیستی با اعتباری بیش از ۱۱۰ هزار میلیارد ریال، افتتاح شد. در دومین مرحله از افتتاح پروژه‌ها در ۱۵  استان کشور در هفته دولت، ۵۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۴ هزار میلیارد ریال افتتاح شد و امروز نیز ۶۷ پروژه در ۱۷ استان کشور با اعتباری بالغ بر ۴۸ هزار میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

مدیرکل حوزه ریاست سازمان حفاظت محیط زیست بیان کرد: از ۶۷ پروژه یاد شده، ۱۵ پروژه تصفیه فاضلاب، ۱۲ پروژه مربوط به فیلتراسیون و ایستگاه‌های سنجش هوا، ۱۲ پروژه متعلق به ساخت و توسعه پاسگاه‌های محیط بانی، ۱۲ پروژه نیز برای پایش آنلاین صنایع و همچنین ۱۰ پروژه نیز برای زیرساخت‌ها، سه پروژه مربوط هوشمندسازی و سه پروژه برای آموزش است.

نورمحمدی در پایان تاکید کرد: بیشترین تعداد پروژه‌ها در این مرحله مربوط به استان خراسان رضوی با ۱۹ پروژه، استان تهران با هشت پروژه و استان لرستان، همدان و آذربایجان غربی با شش پروژه است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار