۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۹

رایزنی برای پیشبرد پروژه ملی شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس

در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران عالی رتبه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای پیشبرد و تسریع اجرای پروژه ملی شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس، رایزنی شد.
کد خبر: ۹۸۰۴۳

رایزنی برای پیشبرد پروژه ملی شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس

به گزارش مانا، مشاور مدیرعامل در امور مربوط به پروژه ملی طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس، اظهار کرد: در هفته‌های گذشته جلساتی میان مسئولان سازمان منطقه آزاد قشم و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای آغاز مجدد فعالیت عمرانی در بخش‌هایی از پروژه ملی طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس برگزار شده است.

فرزین حقدل ادامه داد: در این جلسات راهکارهای مختلفی از سوی طرفین برای پیشبرد این پروژه ملی مطرح شد و مقرر گردید تا این موضوع با هماهنگی و همکاری وزارتخانه های اقتصاد و دارایی، راه و شهرسازی، بانک مرکزی و سازمان برنامه بودجه با متولی‌گری سازمان منطقه آزاد قشم و پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیا (ص) پیگیری شود.

به گفته حقدل؛ با پیگیری‌های انجام شده توسط دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور و با توجه به نظر مثبت آیت الله رئیسی، رئیس جمهوری، موضوع راه‌اندازی مجدد کارگاه عمرانی و آغاز فعالیت اجرایی پروژه ملی طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس در دستور کار قرار گرفته است.

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در امور مربوط به پروژه ملی طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس در پایان خاطرنشان کرد: مذاکرات خوبی با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای اجرای این پروژه ملی انجام شده و امیدوار هستیم تا پایان دولت سیزدهم شاهد اجرایی شدن بخش هایی از این طرح باشیم.

براساس این گزارش، پروژه ملی طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس شامل چهار طرح پُل خلیج فارس، توسعه بندر کاوه، احداث چهار لاین بزرگراه از بندر کاوه تا سرزمین اصلی و خط راه آهن بین سرزمین اصلی و جزیره قشم است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار