۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
وزیر کشور:

اسکله شناوری برای صیادان بوموسی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد

وزیر کشور گفت: اسکله شناوری برای صیادان بوموسی در حال احداث است و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
کد خبر: ۹۷۹۵۰

اسکله شناوری برای صیادان بوموسی به زودی به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش مانا، احمد وحیدی ظهر امروز (هفتم دی‌ماه)، در حاشیه سفر به جزیره بوموسی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در تلاش هستیم مشکلات موجود در جزیره بوموسی را در اسرع وقت رفع کنیم و کمبودها برطرف شود. یک سری از منازل نیمه تمام در جزیره وجود دارد که به زودی تکمیل و تحویل مردم شریف جزیره خواهد شد.

وزیر کشور بیان‌کرد: اسکله شناوری برای صیادان در دست احداث است و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید ضمن اینکه مجموعه ورزشی این جزیره نیز در حال تکمیل است.

وحیدی اظهار کرد: برق جزیره بوموسی تقویت خواهد شد و در حوزه تفریحات نیز طرح‌هایی دنبال می‌شود ضمن اینکه برای حمل و نقل دریایی و هوایی نیز تمهیداتی اندیشیده شده است.

وی با اشاره بیانیه اخیر روسیه و کشورهای عربی در رابطه با جزیره بوموسی، گفت: اظهارات بی‌پایه، واهی و باطلی که در رابطه با جزایر گفته می‌شود سخنانی باطل است که قبلاً هم گفته می‌شد.

وزیر کشور عنوان‌کرد: این مسائل جهت برهم زدن روابط کشورها بازگو می‌شود و باید دقت کنند و بدانند که صدام نیز از این حرف‌ها می‌زد و نباید دیگر این سخنان تکرار شود.

وحیدی خاطرنشان‌کرد: کشورهای همسایه باید حواسشان باشد که با این حرف‌ها روابط‌شان را با کشور بزرگی چون ایران دچار خدشه نکنند.

بر اساس این گزارش بازدید از نیروگاه تولید برق بوموسی، بیمارستان و بندرگاه جزیره بوموسی از برنامه‌های وزیر در این سفر بود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار