۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰

سایت قایقرانی بندرگاه امام خمینی آماده بهره‌برداری شد

معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت:سایت قایقرانی بندر امام خمینی با هدف ترویج و توسعه ورزش‌های آبی و ساحلی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های اقلیمی در شرایط ایمن آماده بهره‌برداری شد.
کد خبر: ۹۷۵۷۳

سایت قایقرانی بندرگاه امام خمینی آماده بهره‌برداری شد

به گزارش خبرنگار مانا، نورالله اسعدی در گفتگو با خبرنگاران رسانه‌های گروهی افزود: با بهره‌برداری از این سایت قایقرانی زمینه مساعد برای انجام تمرینات ورزشی تیم‌های قایقرانی کارکنان و خانواده‌های آنان و برگزاری مسابقات ملی و استانی در شرایط ایمن فراهم می‌شود.

وی در ادامه افزود: کمیته ورزش این اداره کل با جانمایی نقطه‌ای ایمن در یکی از نقاط اسکله این مجتمع بزرگ بندری و مناسب‌سازی آن، محلی ایمن و منطبق با شرایط لازم برای برگزاری تمرینات و مسابقات ایجاد کرده است.

اسعدی افزود: همچنین با توافق انجام شده با شهرداری بندر امام خمینی، از حوضچه پارک ساحلی که در مجاورت این مجتمع بندری قرار گرفته به عنوان محل پشتیبان برای فعالیت‌های ورزشی در رشته قایقرانی بهره‌برداری خواهد شد.

به گزارش مانا، توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی و حرفه‌ای بین کارکنان و خانواده‌های آنان با ایجاد امکانات و تسهیل شرایط ورزشی از اهم اهداف کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان است که با احداث فضا‌های ورزشی در طول سال دنبال می‌شود.

ارسال نظرات
آخرین اخبار