۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۱
در راستای ارتقای توان عملیاتی و تسریع تخلیه کشتی ها در بندر شهید رجایی صورت گرفت:

افزایش نُرم عملیات تخلیه و بارگیری کانتینری شرکت خدمات دریایی و بندری سینا

نُرم عملیات تخلیه و بارگیری بر روی یکی از بزرگترین كشتی‌های کانتینری توسط کارکنان شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا در بندر شهید رجایی افزایش یافت.
کد خبر: ۹۷۵۶۱

افزایش نُرم عملیات تخلیه و بارگیری کانتینری شرکت خدمات دریایی و بندری سینا

به گزارش مانا به نقل از روابط عمومی ناحیه جنوب شرق شرکت سینا، کارکنان عملیات شرکت سینا موفق شدند در کوتاه‌ترین زمان ممکن عملیات تخلیه و بارگیری بر روی یکی از بزرگترین کشتی‌های کانتینری در بندر شهید رجایی را به ثبت رسانند.
 سعید جعفری مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا با اعلام این خبر بیان داشت: حجم عملیات این کشتی ۱۰۷۷۶ TEU کانتینر و نرم استاندارد آن ۸۴/۵۰ باکس کانتینر در ساعت بوده که کارکنان عملیات شرکت سینا موفق به کسب نرم ۲۰۹ باکس کانتینر در ساعت بر روی این شناور شده‌اند.
جعفری اعلام کرد، با توجه به حجم پهلوگیری شناور‌های کانتینری ظرف ماه‌های گذشته در بندر شهید رجایی، با اتخاذ تمهیدات لازم در بخش‌های تجهیزاتی و عملیاتی، برنامه ریزی و زمانبندی برای انجام مدیریت بهتر و قابل کنترل بر فرایند تخلیه و بارگیری، پذیرش به موقع کانتینر‌ها و درصد بالای آماده به کاری تجهیزات این موفقیت عملیاتی به ثمر نشسته است.
 به گفته مدیرعامل شرکت سینا، با توجه به اینکه دستیابی به نرم‌های بالای عملیاتی در زمینه تخلیه و بارگیری کالا‌های کانتینری، کاهش هزینه حمل و نقل و افزایش سرعت انتقال کالا به بازار را به دنبال دارد، این شرکت نقش آفرینی جدی در عرصه تسریع در تامین کالا‌های اساسی و ضروری مردم را در دستور کار خود قرار داده و ظرف سال‌های گذشته بار‌ها موفق به کسب رکورد‌های برتر عملیاتی بر روی کشتی‌های بزرگ کانتینری شده است.
سعید جعفری اضافه کرد: با عنایت به گفتمان اقتصاد دریا محور، شرکت سینا یکی از پیشروترین شرکت‌ها در اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های اقتصاد دریا محور بوده و به عنوان بزرگترین اپراتور عملیاتی در بنادر کشور با تلاش فراوان و تسریع در انجام عملیات ایمن مطابق با نرم‌های عملیاتی تخلیه و بارگیری می‌تواند سهم مهمی در افزایش تردد شناور‌ها و جلوگیری از توقف و انتقال کالا‌ها در گستره آبی و آبراه‌ها به جای سایر راه‌های جایگزین حمل کالا داشته باشد.

افزایش نُرم عملیات تخلیه و بارگیری کانتینری شرکت خدمات دریایی و بندری سینا

افزایش نُرم عملیات تخلیه و بارگیری کانتینری شرکت خدمات دریایی و بندری سینا

ارسال نظرات
آخرین اخبار