mana.ir

کد خبر: ۹۷۲۷۲ |
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۹ - ۲۳ مهر ۱۴۰۲

بوشهر پیشرو در عملیات‌های جستجو و نجات دریایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به اینکه این استان دارای بیشترین مرز دریایی با خلیج‌فارس است گفت: بوشهر از استان‌های پیشرو در حوزه ایمنی و از جمله عملیات حوزه جستجو و نجات دریایی است.

بوشهر پیشرو در  عملیات‌های جستجو و نجات دریایی

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، محمد شکیبی نسب با اشاره به موفقیت‌های اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اظهار داشت: اداره کل بنادر و دریانوردی این استان در دو ماه اخیر برای چهارمین بار پیاپی به عنوان دستگاه برتر در شاخص ایمنی، مورد تجلیل قرار گرفت.

وی بیان کرد: استان بوشهر ۹۶۷ کیلومتر مرز آبی با خلیج فارس دارد که به تناسب این موقعیت یکی از استان‌های پیشرو از حیث کمی و کیفی در حوزه ایمنی و به‌ویژه عملیات موفق حوزه جستجو و نجات دریایی است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اعلام کرد: خارج سازی کالا‌های خطرناک سنواتی و در پیش گرفتن رویکرد‌های پیشگیرانه از حوادث احتمالی از عملکرد‌های شاخص اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در حوزه ایمنی است.

شکیبی نسب ادامه داد: از حیث رویکرد پیشگیرانه یکی از اقدام‌های انجام شده الزام شرکت‌های حوزه بندری به بکارگیری متخصصان حوزه HSE و اعمال قانون جدی و حذف شرکت‌های حادثه ساز از چرخه عملیات‌های دریایی و بندری در بنادر استان بوشهر است.

وی گفت: بنادر ایمن و فاقد حادثه همواره مورد استقبال ویژه تجار، بازرگانان و صاحبان بار قرار می‌گیرند که بنادر استان بوشهر مفتخر هستند از این حیث اطمینان خاطر لازم را برای جامعه هدف به ارمغان بیاورند.

شکیبی نسب افزود: تمامی این موفقیت‌‎ها حاصل کار گروهی در بخش‌های مختلف است که به سهم خود قدردان تلاش یکایک کارکنان دخیل در کسب عنوان برتر بنادر استان بوشهر در حوزه ایمنی هستم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین