۲۸ تير ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵
فرمانده مرزبانی استان بوشهر:

۶۸۰ میلیارد ریال محموله قاچاق از یک شناور در بندر دیلم کشف شد

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف موتور خودرو‌های سنگین قاچاق از یک شناور به ارزش ۶۸۰ میلیارد ریال در بندر دیلم خبر داد.
کد خبر: ۹۶۵۱۲

۶۸۰ میلیارد ریال محموله قاچاق از یک شناور در بندر دیلم کشف شد

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، سرهنگ ستاد یدالله شرفی از شناسایی محموله قاچاق از یک شناور در بندر دیلم خبر داد و اظهار داشت: با اقدامات تخصصی و تلاش مرزبانان مستقر در اسکله گمرک بندر دیلم در حین نظارت بر تخلیه شناوران باری، از ورود کالای قاچاق مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
وی  افزود: مأموران مرزبانی استان بوشهر در توقیف شناور و بازرسی از آن ۳۴ دستگاه موتور دیزل خودر‌های سنگین فاقد هرگونه مدارک قانونی و  گمرکی کشف کردند.
 فرمانده مرزبانی استان بوشهر ارزش محموله کشف شده را بنا به نظر کارشناسان ۶۸۰ میلیارد ریال عنوان و بیان کرد: در این رابطه یک فروند شناور توقیف، یک متهم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.
 سرهنگ شرفی در پایان با اعلام اینکه مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف مرزبانی در راستای تأمین امنیت پایدار در جامعه است، خاطرنشان کرد: مرزبانانی این استان شبانه روز با دقت و هوشیاری کامل تمام نوار مرزی را زیر نظر دارند و نسبت به هرگونه ورود و خروج کالای قاچاق حساس بوده و با افراد خاطی به طور جد برخورد می‌کنند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار