mana.ir

کد خبر: ۹۶۱۸۹ |
تاریخ انتشار: ۱۶:۱۴ - ۲۷ خرداد ۱۴۰۲

۱۵۳ ردیف کالای متروکه در بندر گناوه تعیین تکلیف شد

رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: ۱۵۳ ردیف کالای متروکه از انبار‌های این بندر پس از تعیین تکلیف تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر شد.

۱۵۳ ردیف کالای متروکه در بندر گناوه تعیین تکلیف شد

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، کیامرث جوکار از تعیین تکلیف کالا‌های متروکه در انبار‌های بندر گناوه خبر داد و اظهار داشت: ۱۵۳ ردیف کالای متروکه مستقر در انبار‌های بندر گناوه تعیین تکلیف شد و این اقلام هر کدام به میزان متفاوتی از یک تا  ده‌ها کارتن بودند که پس از ماه‌ها پیگیری نسبت به تعیین تکلیف آن‌ها اقدام شد.

وی بیان کرد: همچنین ۳۵ ردیف از کالا‌های موجود در انبار‌های بندر گناوه که تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف بودند در حضور دادستان شهرستان گناوه امحاء شدند.
رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه تصریح کرد: در این راستا از همکاری و مساعدت دادستان، مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان و معاون بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برای سرعت بخشی به روند تعیین تکلیف کالا‌های متروکه بندر گناوه با قدمت یک تا ده ساله قدردانی می‌شود.

جوکار افزود: تسهیل در فعالیت تجار و بازرگانان در اولویت نخست اداره بندر و گناوه است که بر همین اساس تمام ظرفیت‌ها برای خدمات رسانی شایسته به جامعه هدف به کارگیری شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین