۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶

تجلیل از مرحومه منصوریان به مناسبت روز بین المللی زنان در دریانوردی

در مراسمی که به مناسبت ۱۸ می "روز بین المللی زنان در دریانوردی" در مقر سازمان دریانوردی بین المللی دریانوردی (آیمو) برگزار شد، کی تاک لیم دبیرکل آیمو، نشان منقوش به تصویر مرحومه سرکار خانم ماندانا منصوریان را به همسر وی اهدا نمود.
کد خبر: ۹۵۹۴۷

تجلیل از مرحومه منصوریان به مناسبت روز بین المللی زنان در دریانوردی

به گزارش مانا، دبیرکل سازمان بین المللی دریانوردی آیمو در این مراسم طی سخنانی ضمن تمجید از خدمات مرحومه سرکارخانم منصوریان، با اشاره به متن مکتوب در این نشان تأکید کرد که این نشان برای تقدیر از این بانو بع عنوان یکی از بنیان گذاران شبکه بین‌المللی زنان دریانورد تهیه و به خانواده وی اهدا می شود.

گفتنی است، مرحومه ماندانا منصوریان نماینده ایران در سازمان بین‌المللی دریانوردی، پس از طی یک دوره نسبتاً طولانی درمان و در حالی‌که همچنان به انجام وظیفه در نزد سازمان بین المللی دریانوردی مشغول بود، روز جمعه ۵ اسفند ۱۴۰۱درگذشت. منصوریان به مدت هفت سال نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان بین‌المللی دریانوردی (آیمو) در لندن بود که یکی از نهادهای تخصصی سازمان ملل متحد محسوب می‌شود.

وی در مدت خدمت در "آیمو" ضمن تلاش‌های موفقیت آمیز توانست به مدت دو سال به‌ عنوان معاون کمیته فنی این سازمان انتخاب و خدمت کند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار