۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶
مدیر کل اموال تملیکی استان بوشهر خبر داد:

تعیین تکلیف کالا‌های متروکه بنادر گناوه و ریگ

مدیر کل اموال تملیکی استان بوشهر از تعیین تکلیف کالا‌های متروکه بنادر گناوه و ریگ خبر داد و گفت: مقرر شد طی ۳۰ روز آینده کلیه کالا‌های متروکه در انبار‌های این بنادر تعیین تکلیف و خارج شوند.
کد خبر: ۹۵۸۵۵

تعیین تکلیف کالا‌های متروکه بنادر گناوه و ریگ

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، رحیم بهادری با اشاره به تعیین تکلیف کالاهای متروکه بندر ریگ و گناوه اظهار داشت: به دستور رئیس دادگستری بندر ریگ و مسئولان ذی‌ربط کالاهای ممنوعه و غیرقابل مصرف سنواتی متروکه در انبارهای این بنادر امحا شد.

وی اضافه کرد: به دستور دادستان گناوه کار‌گروه تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارها تشکیل و مقرر شد طی 30 روز آینده کلیه کالاهای متروکه در انبارهای این بندر تعیین تکلیف و خارج شوند.

در جلسه تعیین تکلیف کالاهای متروکه نیز نمایندگان اداره بنادر و دریانوردی و همچنین گمرک گناوه نیز از عملکرد اداره کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر تقدیر و دادستان گناوه نیز پس از بازدید از انبار اداره کل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گناوه از تعیین تکلیف کالاهای در اختیار اموال تملیکی تشکر کرد.

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر ضمن تشکر از مسئولین قضایی و گمرکات و بنادر در دو بندر شمالی استان بوشهر از خروج هر چه سریعتر کالاهای متروکه بنادر برای حمایت و جذب تجار و سرمایه‌گذاران در استفاده از انبارهای موجود خبر داد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار