mana.ir

کد خبر: ۹۴۸۱۰ |
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰ - ۲۷ دی ۱۴۰۱
استاندار بوشهر:

مجوز سفر لنج‌های تجاری بوشهر برای واردات کالای همراه ملوان صادر شد

استاندار بوشهر ضمن اعلام تمدید مجوز سفر اول شناورهای سنتی تجاری از صدور مجوز سفر دوم لنج‌های تجاری استان بوشهر خبر داد.

مجوز سفر لنج‌های تجاری بوشهر برای واردات کالای همراه ملوان صادر شد

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، احمد محمدی زاده در پایان نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا که به ریاست سردار مؤیدی، رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با حضور استانداران ذی‌نفع برگزار شد، اظهار داشت: با تاکید وزیر کشور و معاون اقتصادی رئیس جمهور و دستور رئیس دفتر رئیس جمهور و با پیگیری‌های مکرری که با همراهی استانداران هرمزگان و سیستان و بلوچستان و خوزستان انجام دادیم، امروز نشست ستاد برگزار و تصمیمات ارزشمندی به نفع ملوانان اتخاذ شد.
وی افزود: با توجه به مشکلاتی که در انجام سفرهای اول و دوم بوجود آمده بود و در راستای تسهیل شرایط لنجداران و ملوانان و بهبود وضعیت معیشتی این قشر، با تمدید مجوز سفر اول و صدور مجوز سفر دوم لنج‌ها موافقت شد.
استاندار بوشهر در تشریح جزئیات تصمیمات ستاد مقابله با قاچاق کالا و ارز خاطر نشان کرد: مجوز سفر اول لنج‌‌ها در سال ۱۴۰۱ تا پایان امسال تمدید شد.
محمدی زاده تصریح کرد: همچنین مجوز سفر دوم لنج‌ها نیز صادر شد که لنج‌ها می‌توانند از اول بهمن تا پایان خرداد ۱۴۰۲ سفر کنند.
وی اضافه کرد: امیدوارم ملوانان و لنجداران شریف استان در راستای تامین معاش خانوارها و ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان بومی استان، نهایت تلاش خود را انجام دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین