۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶

افزایش هتل‌های کیش به ۵۴ واحد تا پایان امسال

رئیس جامعه هتلداران کیش از افتتاح ۲ هتل جدید در جزیره کیش تا پایان امسال خبر داد و گفت: با افتتاح این هتل‌ها، تا پایان سال شاهد افزایش هتل‌های کیش به ۵۴ واحد خواهیم بود.
کد خبر: ۹۴۵۷۴

افزایش هتل‌های کیش به ۵۴ واحد تا پایان امسال

مسیح الله صفا در گفتگو با خبرنگار مانا با اشاره به اینکه در حال حاضر ۵۲ واحد هتل و هتل آپارتمان در جزیره کیش فعال هستند، گفت: بر اساس اعلام سرمایه گذاران بخش خصوصی و بازدید‌های به عمل آمده توسط جامعه هتلداران کیش، تا پایان سال جاری شاهد افتتاح دو هتل جدید در کیش خواهیم بود.

رئیس جامعه هتلداران کیش، افزود: افتتاح دو هتل جدید ظرف چند ماه آینده در جزیره  باعث افزایش ظرفیت اقامتی کیش و ارائه خدمات مناسب‌تر به گردشگران خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه با افتتاح دو هتل مذکور تعداد هتل‌های جزیره به ۵۴ هتل افزایش خواهد یافت، تصریح کرد: از مجموع هتل‌های مذکور، تعداد ۹ هتل فقط به مسافران خارجی که برای تغییر روادید از کشور‌های حاشیه خلیج فارس به کیش سفر می‌کنند، خدمات می‌دهند.

صفا، هتل دریایی ترنج را یکی از پرجاذبه‌ترین هتل‌های جزیره اعلام کرد و گفت: این هتل دریایی با دارا بودن سوئیت‌های مختلف با ظرفیت‌های متفاوت خدمات بسیار منحصر به فردی را به گردشگران ورودی به جزیره ارائه می‌دهد.

به گفته صفا، برخلاف تصور عموم مردم، خدمات هتلینگ در جزیره کیش در مقایسه با سایر هتل‌های فعال در کشور به هیچ عنوان گران نیست.

رئیس جامعه هتلداران کیش در ادامه گفته‌های خود با اشاره به برگزاری سالیانه کلاس‌های آموزش هتلداری در جزیره کیش گفت: برگزاری این کلاس‌های آموزشی که با هدف ارتقای سطح کیفی هتل‌ها انجام می‌شود، حداقل یک ماه به طول می‌انجامد.

این فعال بخش خصوصی در صنعت توریسم جزیره کیش با اشاره به اینکه این کلاس‌ها نیز امسال برای کارکنان هتل‌ها برگزار شده است، هدف از این امر را افزایش کیفیت خدمات گردشگری به مسافران اعلام کرد تا به این ترتیب روز به روز بر رونق توریسم جزیره افزوده شود.

صفا در ادامه اظهار امیدواری کرد: با برگزاری این کلاس‌های آموزشی شاهد افزایش بیش از پیش سطح کیفی خدمات هتل‌ها باشیم.

به گفته رئیس جامعه هتلداران جزیره کیش، جزیره کیش به دلیل ماهیت گردشگری خود، طی سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: علاوه بر آثار تاریخی که مورد توجه گردشگران است، پارک‌های ساحلی و تفریحی مانند پارک هنر، ساحل مرجانی، سواحل ماسه‌ای-مرجانی، باغ وحش، آکواریوم، باغ پرندگان کیش، دلفیناریوم شهر زیر‌زمینی کاریز، کشتی‌های تفریحی و همچنین کشتی به گل نشسته یونانی از دیگر دیدنی‌های کیش محسوب می‌شود.

صفا اظهار داشت: پلاژ‌های بانوان و آقایان، امکانات سوارکاری، پیست ۷۰ کیلومتری دوچرخه‌سواری، کارتینگ، باگی، غواصی، جت‌اسکی و اسکی روی آب نیز از دیگر امکانات گردشگری جزیره کیش است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار