mana.ir

کد خبر: ۹۴۲۱۰ |
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۸ - ۱۵ آبان ۱۴۰۱

مدیرکل جدید شیلات استان بوشهر منصوب شد

در مراسمی با حکم معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران عقیل امینی به عنوان مدیرکل جدید شیلات استان بوشهر منصوب شد.

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر،   مدیرکل دفتر رئیس سازمان شیلات ایران در آیین معرفی مدیرکل جدید شیلات استان بوشهر توسعه طرح‌های پرورش آبزیان را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: استان بوشهر در عرصه پرورش ماهی و میگو در نوار ساحلی خلیج‌فارس از ظرفیت بالایی برخوردار است.

مهدی علامیر از افزایش تولید پرورش میگو در استان بوشهر خبر داد و  تصریح کرد: تولید میگو پرورشی در استان بوشهر به بیش از ۳۵ هزار تن رسید که نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

وی به افق ۱۴۰۴ در تولید میگو پرورشی در استان بوشهر پرداخت و بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی تا سه  سال آینده  تولید میگو پرورشی در استان بوشهر به ۷۰ هزار تن خواهد رسید.

علامیر صید آبزیان در خلیج‌فارس را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: با توجه به خسارت زیستگاه‌های آبزیان در خلیج‌فارس توجه به پرورش آبزیان یکی از اولویت‌ها محسوب می‌شود.

مدیرکل دفتر رئیس سازمان شیلات ایران به پرورش ماهی در خلیج‌فارس پرداخت و افزود: پرورش ماهی در قفس در استان بوشهر به ۶۵ هزار تن افزایش می‌یابد و در این راستا سرمایه‌گذاران حوزه آبزی‌پروری افزایش یافته است.

وی با معرفی عقیل امینی به‌عنوان مدیرکل شیلات استان بوشهر از خدمات علی بازدار قدردانی و حکم مدیرکل عقیل امینی را به وی واگذار کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین