mana.ir

کد خبر: ۹۴۱۲۷ |
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - ۰۴ آبان ۱۴۰۱

تسهیل سفر‌های دریایی در منطقه آزاد اروند

به منظور تسهیل سفر‌های دریایی، این سازمان، تسهیلات ویژه‌ای از جمله، معافیت ۹۰ درصدی تعرفه مختص شناور‌های مسافری، استفاده از تسهیلات وجوه اداره شده به صورت کارمزد صفر درصد ارائه می‌دهد که می‌توانیم برای تسهیل در ساخت شناور‌های مسافری در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم.

تسهیل سفر‌های دریایی در منطقه آزاد اروند

به گزارش مانا، عضو هیئت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از ارائه تسهیلات ویژه برای شناورهای مسافربری توسط این سازمان خبر داد .

نشست کارگروه بررسی مشکلات اروند رود با حضور معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه ، نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان محلی آبادان در فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

علی نازی معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در این نشست گفت : به منظور تسهیل سفرهای دریایی ، این سازمان ، تسهیلات ویژه ای از جمله ، معافیت ۹۰ درصدی تعرفه مختص شناورهای مسافری ، استفاده از تسهیلات وجوه اداره شده بصورت کارمزد صفر درصد ارائه می دهد که می‌توانیم برای تسهیل در ساخت شناورهای مسافری در اختیار سرمایه گذاران قرار دهیم .

علی نازی با اشاره به تخصیص ۸۰ درصد سوخت یارانه‌ای به شناورهای مسافری‌، اظهار داشت : در این خصوص‌، زیرساخت‌ها از پیش ایجاد شده تا بتوانیم این موضوعات را در شهرهای آبادان و خرمشهر وسعت ببخشیم و در راستای بهبود وضعیت رفاهی و مسافری مردم این منطقه گام برداریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین