mana.ir

کد خبر: ۹۳۹۸۲ |
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۱۷ مهر ۱۴۰۱
رئیس اداره ایمنی و آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

رعایت فاصله ایمنی بین شناور‌ها در بنادر بوشهر ضروری است

رئیس اداره ایمنی و آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: رعایت فاصله ایمنی بین شناور‌ها برای پیشگیری از سرایت آتش هنگام آتش‌سوزی ضروری است.

رعایت فاصله ایمنی بین شناور‌ها در بنادر بوشهر ضروری است

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، ایمان زیارتی در بازدید کارگروه ایمنی و پیشگیری از حوادث بنادر استان بوشهر از بنادر گناوه و ریگ بیان کرد: در این بازدید‌ها علاوه بر شناسایی و رصد دقیق وضعیت موجود بنادر یاد شده نیاز‌های آن‌ها در جهت تامین ایمنی و پیشگیری از حوادث احتمالی شناسایی شد.

وی ادامه داد: در این بازدید‌ها همچنین جداسازی لنج‌های تجاری و صیادی در بندر گناوه مورد تاکید قرار گرفت، چراکه اکنون به دلیل کمبود فضا شناور‌های تجاری و صیادی بدون رعایت فاصله از یکدیگر استقرار دارند.

رئیس اداره ایمنی و آتش نشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان تاکید کرد: این وضعیت در هنگام آتش‌سوزی تهدیدی بزرگ برای شناور‌ها است که در همین راستا مدیریت بحران استان نسبت به جداسازی شناور‌ها اهتمام جدی دارند.

وی گفت: بازدید ادواری از بنادر استان در راستای شناسایی امکانات و تجهیزات گام شایانی برای به حداقل رسانی حوادث احتمالی است که با جدیت تمام دنبال می‌شود.

زیارتی یادآور شد: در همین راستا پیش از بنادر گناوه و ریگ نیز بندر دیلم مورد بازدید قرار گرفت و تجهیزات ضروری آن شناسایی شده تا در اسرع وقت نسبت‌به تامین آن‌ها اقدام شود.

در این بازدید دهقانی مدیریت بحران استانداری بوشهر، معاون فرماندار، فرمانده انتظامی و مرزبانی گناوه و کارشناسانی از ادارات کل بنادر، شیلات، مرزبانی و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی حضور داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین