mana.ir

کد خبر: ۹۳۷۲۱ |
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۰۸ شهريور ۱۴۰۱

لایروبی 112 هزار متر مکعب در خلیج گرگان

معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تاکنون حدود ۱۱۲ هزار مترمکعب از خلیج گرگان لایروبی شده و امیدوارم با تداوم این روند لایروبی قسمت اولیه قبل از آغاز فصل بارندگی به اتمام برسد.

لایروبی 112 هزار متر مکعب در خلیج گرگان
 
به گزارش خبرنگار مانا، محمدرضا الهیار در جمع مدیران استان گلستان اظهار کرد: از حجم یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار متر مکعب پیش بینی شده تاکنون حدود ۱۱۲ هزار مترمکعب از خلیج گرگان لایروبی شده و امیدوارم با تداوم این روند لایروبی قسمت اولیه قبل از آغاز فصل بارندگی به اتمام برسد.
 
وی با بیان اینکه تاکنون حدود ۱۴ بیل مکانیکی و ۲۸ کمپرسی مصالح در منطقه مورد نظر فعالیت می ‌کنند تا لایروبی کانال‌های مورد نظر انجام شود، بیان کرد: درخواست تخصیص مرحله دوم اعتبارات انجام شده و امیدوارم این مهم به زودی انجام شود تا برای تداوم روند پروژه با مشکل مواجه نشویم.
 
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی متذکر شد: تاکنون برای تخصیص اعتبارات مشکلی نداشتیم و پیش بینی ما این است که جذب اعتبارات در ۶ ماهه نخست سال انجام می شود.
 
الهیار روند پیشرفت کار در پروژه علاج بخشی و لایروبی کانال های جزیره میانکاله و خلیج گرگان را بسیار مطلوب خواند و متذکر شد: روند کار مجموعه دایک‌های حفاظتی نیز در حال انجام است و با تعیین تکلیف دایک سه و چهار دیگر در حوزه دایک ها و دپوی مصالح مشکلی نداریم.
 
وی در پایان تأکید کرد: در حال حاضر هیچ مشکل خاصی در لایروبی خلیج گرگان وجود ندارد و پروژه با شتاب خوبی در حال انجام است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین