mana.ir

کد خبر: ۹۳۴۷۶ |
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۷ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

تأسیسات زیربنایی مجتمع بندری نگین ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تأسیسات زیربنایی مجتمع بندری نگین بوشهر را دارای پیشرفت بیش از ۸۶ درصد دانست و گفت: پروژه جاده و پل مجتمع بندری نگین تا پایان خرداد ۱۴۰۲ به بهره‌برداری می‌رسد.

تأسیسات زیربنایی مجتمع بندری نگین ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

محمد شکیبی نسب در گفتگویی با خبرنگار مانا در بوشهر این مجموعه را پسکرانه بندر بوشهر دانست و اظهار داشت: در این راستا طرح‌های مهمی در آن در حال اجرا است.

وی با اشاره به بازدید از تأسیسات زیربنایی و جاده دسترسی مجتمع بندری نگین تصریح کرد: در این بازدید از نزدیک مشکلات و نواقص پروژه‌ها شناسایی شد تا با برنامه‌ریزی دقیق اجرا این پروژه‌ها تسریع شود و در زمان تعیین شده به بهره‌برداری برسند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: یکی از پروژه‌های دارای حائز اهمیت در مجتمع بندری نگین تأسیسات زیربنایی است که با ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی امید می‌رود در موعد مقرر و براساس برنامه زمان‌بندی شده به اتمام برسد.

شکیبی نسب ادامه داد: پروژه جاده و پل مجتمع بندری نگین نیز یک پروژه بسیار حیاتی و مهم برای فعال کردن این مجتمع است که خوشبختانه پیشرفت فیزیکی آن به ۴۰ درصد رسیده است.

وی بیان کرد: پیش‌بینی شده این پروژه با این روند مطلوبی که در پیش گرفته تا پایان خرداد ۱۴۰۲ به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر پروژه جاده مجتمع نگین را مورد بررسی قرار داد و گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در خصوص جاده دسترسی مجتمع بندری نگین به لحاظ پیش‌بینی ترافیک صورت گرفته احداث این جاده را در قالب دو باند رفت و دو باند برگشت طراحی کرده است.

شکیبی نسب گفت: در این پروژه ابتدا باند جدید آن همراه با احداث پل به موازات پل صدرا اجرا خواهد شد و باند سابق احداث شده توسط شرکت صدرا نیز از محل اعتبار سازمان بنادر بهسازی خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین