۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹

زلزله هیچ خسارتی به زیرساخت‌های بنادر هرمزگان وارد نکرد

زلزله هیچ خسارتی به زیرساخت‌های بنادر هرمزگان وارد نکرد
در پی وقوع زلزله ۶.۱ ریشتری هیچ خسارتی به زیرساخت‌های بنادر مرکز و غرب هرمزگان وارد نشد و عملیات تخلیه و بارگیری بدون وقفه درحال انجام است.
کد خبر: ۹۳۲۷۰
به گزارش مانا، مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: زیرساخت های بندر شهید رجایی و بنادر غرب هرمزگان متاثر از زمین لرزه بامداد روز شنبه هیچ گونه آسیبی ندیده و عملیات تخلیه و بارگیری، پهلودهی و جداسازی شناورها بدون وقفه درحال انجام است.
 
علیرضا محمدی کرجی ران با اشاره به وقوع زلزله های پی درپی در شهرستان های غرب هرمزگان خاطرنشان کرد: زیرساخت های بندری این شهرستان آسیبی ندیده و کارکنان واحدهای امدادی این اداره به منظور تسهیل در خدمات رسانی به مردم و آسیب دیدگان در کنار سایر نیروهای امدادی درحال خدمات رسانی هستند.
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان بیان داشت: تیم های اعزامی از بندرلنگه تا حصول شرایط مطلوب در منطقه حضور داشته و درصورت لزوم و تصمیم مسئولان ستاد بحران آمادگی اعزام گروه‌های امدادی از دیگر بنادر استان به محل نیز وجود دارد.
 
گفتنی است؛ از ساعت ۲.۲ بامداد زلزله بیش از ۱۳ بار بندر خمیر و مناطق اطراف آن و دو زلزله ۶.۱ . ۶.۳ ریشتری بوده است؛ به دنبال این زلزله ها، بسیاری از منازل مسکونی روستاهای منطقه خمیر و بندرلنگه تخریب و دچار آسیب جدی شده اند که نیروهای امدادی درحال آواربرداری و خدمات رسانی به مردم این منطقه هستند.
ارسال نظرات
آخرین اخبار