mana.ir

کد خبر: ۹۳۱۸۶ |
تاریخ انتشار: ۱۳:۳۶ - ۰۵ تير ۱۴۰۱
مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر:

۲۸۱ دستگاه خودروی سواری متروکه قاچاق در انبار‌های گمرک بوشهر توقیف است

مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر گفت: ۲۸۱ خودرو سواری و ۹۴ ماشین‌آلات راهسازی متروکه و قاچاق در انبار‌های گمرک و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر توقیف است.

۲۸۱ دستگاه خودروی سواری متروکه قاچاق در انبار‌های گمرک بوشهر توقیف است

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر،  رحیم بهادری با اشاره به اینکه ۳۷۵ خودرو و ماشین‌آلات راهسازی در انبار‌های گمرک و اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر توقیف است اظهار داشت: ۹۴ دستگاه راهسازی به ارزش یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در انبار‌های گمرک و اداره کل بنادر و دریانوردی استان توقیف است.

وی با بیان اینکه این ماشین‌آلات و خودرو‌ها از سال ۱۳۹۲ در انبار‌ها توقیف شده است گفت: این خودرو‌ها هنوز موفق به ترخیص آن‌ها نشده‌ایم.

مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر افزود: ۲۸۱ دستگاه خودروی سواری متروکه قاچاق در انبار‌ها از سال ۱۳۹۲ به دلیل نداشتن مجوز قانونی توقیف شده‌اند.

بهادری گفت: برای ۱۲۰ دستگاه خودرو از سوی محاکم قضایی هنوز رای صادر نشده و برای بقیه خودرو‌ها هم اگر رای صادر شده به سبب نداشتن مجوز قانونی واردات، هنوز ترخیص نشده‌اند.

وی بیان کرد: ارزش هر یک از این خودرو‌ها از کارکرده تا صفر از چهار میلیارد تومان تا ۱۲ میلیارد تومان و در مجموع یک هزار و ۲۰۰ تا یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان دارای ارزش است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: