mana.ir

کد خبر: ۹۳۰۵۶ |
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
وزیر میراث فرهنگی مطرح کرد؛

اجرای ۳ پروژه مارینای ساحلی در مازندران

وزیر میراث فرهنگی با اشاره به ظرفیت های بالای گردشگری در استان مازندران گفت: سه پروژه مارینای ساحلی در استان مازندران در دست اجرا است.

اجرای ۳ پروژه مارینای ساحلی در مازندران


به گزارش مانا، عزت الله ضرغامی صبح سه شنبه در حاشیه بازدید از پروژه گردشگری غرب مازندران در نوشهر در گفتگو با خبرنگارن با بیان اینکه استان مازندران جزء استان‌های درجه اول و ممتاز کشور در حوزه گردشگری است، افزود: مزیت‌های نسبی استان برأی جذب گردشگر بسیار بالا است و باید این ظرفیت‌ها به فعلیت برسد.

وی با عنوان اینکه بنیاد مستضعفان پروژه‌های خوبی در حوزه گردشگری مازندران دارد، گفت: همچنین در نمک آبرود نیز پروژه‌های خوبی در دست اجرا است.

وی با بیان اینکه سه پروژه مارینای ساحلی در استان در دست ساخت است، افزود: این پروژه‌ها دارای کاربری‌های متنوع و فرصت‌های بی نظیر برای گردشگری و کسب رضایت مردم دارند.

ضرغامی درباره آزادساحل با عنوان اینک آزادسازی ساحل یک طرح عمومی است، بر لرزوم ایجاد امکانات تفریحی، گردشگری و خدماتی در ساحل تاکید کرد و گفت: اگر برنامه‌های جایگزین خوبی نداشته باشیم و به امان خود رها شود، بدتر از گذشته خواهد بود و زمینه‌های فساد اجتماعی را درچی دارد.

وزیر میراث فرهنگی توریسم دریایی را از جمله اولویت‌ها بیان کرد و گفت: از هفته گذشته با مصوبه دولت، سوخت تجهیزات دریایی یارانه‌ای شده است و هرکس در گردشگری دریایی فعالیت کند، ازسوخت یارانه‌ای بهره مند می‌شود.

ضرغامی از پروژه‌های گردشگری و ساحلی در شهرستان‌های نوشهرو چالوس بازدید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین