mana.ir

کد خبر: ۹۲۷۶۲ |
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۱ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۱

مجوز برگزاری بین المللی همایش خلیج فارس صادر شد

رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت: مجوز برگزاری بین المللی همایش تاریخ، فرهنگ و تمدن خلیج فارس صادر و در پایگاه علمی ASI نیز نمایه شده است.

به گزارش مانا، حسن مدرسی روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر، افزود: ۱۶۰ چکیده مقاله به زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی از پژوهشگران داخلی و کشورهای ایتالیا، عراق، عمان، سودان، الجزایر، لیبی، کویت، آلمان به همایش دو روزه خلیج فارس ارسال شده است.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته روز نخست این همایش که بیست و یکم اردیبهشت به میزبانی دانشگاه خلیج فارس برگزار می‌شود، جنبه علمی دارد و روز دوم بررسی فرهنگی و گردشگری درباره سیراف است.

مدرسی گفت: تلاش شده است تا همایش تاریخ، فرهنگ و تمدن خلیج فارس در شأن نام ایران، بوشهر و جایگاه دانشگاه خلیج فارس برگزار شود تا روزهایی ماندگار در استان بوشهر رقم بخورد.

رئیس دانشگاه خلیج فارس با بیان اینکه در این رویداد از ظرفیت علمی استادان برجسته رشته تاریخ در سطح کشور بهره گرفته شده است، اظهار کرد: آماده پذیرش پیشنهادها و حمایت معنوی دستگاه‌های مختلف استان بوشهر هستیم.

وی عنوان کرد: استانداری، اداره بندر، گمرک، شورای شهر و شهرداری، شرکت آب منطقه‌ای، نیروی دریایی سپاه و ارتش، اتاق بازرگانی، اداره کل فرودگاه‌ها، دانشگاه علمی کاربردی، پارک علم و فنّاوری خلیج فارس، دفتر نماینده ولی فقیه در استان بوشهر و امام جمعه بوشهر در برگزاری شایسته این همایش بین‌المللی با دانشگاه خلیج فارس همکاری خوبی داشته‌اند و در حال رایزنی با  مجموعه‌های پتروشیمی جم و شورای راهبردی پتروشیمی های منطقه پارس برای حمایت های مالی هستیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین