mana.ir

کد خبر: ۹۲۷۰۵ |
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۳۰ فروردين ۱۴۰۱

مشکل بیمه اجباری پرورش‌دهندگان میگو در استان بوشهر برطرف شد

معاون اقتصادی استاندار بوشهر از حل مشکل بیمه اجباری پرورش‌دهنده میگو در استان بوشهر خبر داد و گفت: با برطرف شدن این مشکل عملیات ذخیره‌سازی بچه میگو در استخر‌های پرورشی استان آغاز شد.

مشکل بیمه اجباری پرورش‌دهندگان میگو در استان بوشهر برطرف شد

به گزارش خبرنگار مانا از بوشهر، علی باستین در نشست با فعالان پرورش میگو با بیان اینکه یکی از مهمترین ظرفیت‌های این استان پرورش آبزیان است اظهار داشت: استان بوشهر قطب تولید میگو پرورشی است که در این راستا از سرمایه‌گذاران و فعالان این حوزه حمایت ویژه می‌شود.

وی یکی از مشکلات مهم پرورش‌دهنده میگو را بیمه اجباری اراضی در برابر برخی حوادث دانست و بیان کرد: با هماهنگی و تدابیر اندیشیده شده مشکل بیمه اجباری پرورش‌دهنده میگو در استان بوشهر حل شد.

معاون اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به آغاز لارو ریزی میگو در استخرهای پرورش میگو خاطر نشان کرد: با حل مشکل بیمه اجباری پرورش‌دهنده میگو عملیات ذخیره‌سازی بچه میگو در استخرهای پرورشی استان آغاز شد.

باستین با بیان اینکه بیمه مزارع پرورش میگو در استان اختیاری شده است گفت: این تصمیم سبب رضایت و امیدواری و انگیزه بیشتر پرورش‌دهنده برای فعالیت بیشتر در زمینه پرورش و ذخیره‌سازی بچه میگو در استخرها شده است.

تولید 33 هزار تن میگو پرورشی در دستور کار است

مدیرعامل اتحادیه پرورش‌دهندگان میگو استان بوشهر نیز با اشاره به آغاز عملیات پرورش میگو در استان خاطر نشان کرد: امسال شش هزار و 400 هکتار از اراضی ساحلی استان به پرورش میگو اختصاص یافته است.

احسان تنگستانی با بیان اینکه سال گذشته 28 هزار تن میگو پرورشی در استان تولید شد تصریح کرد: امسال عملیات ذخیره‌سازی در سطح 2.7 میلیارد قطعه بچه میگو انجام می‌شود که تولید 33 هزار تن میگو پرورشی شده است.

وی با قدردانی از توجه به حل مشکلات پرورش‌دهنده میگو استان بیان کرد: با اختیاری شدن بیمه اراضی پرورش میگو میگو عملیات ذخیره‌سازی بچه میگو در استخرهای پرورشی آغاز شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین