mana.ir

کد خبر: ۹۲۶۱۱ |
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۴ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۱

وزیران راه ایران و قطر فردا به کیش سفر می‌کنند

وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی و وزیر حمل و نقل و ارتباطات دولت قطر به منظور بررسی زیرساخت‌های ایران برای پشتیبانی از جام جهانی ۲۰۲۲ به کیش سفر می کنند.

وزیران راه ایران و قطر فردا به کیش سفر می‌کنند

به گزارش مانا، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و جاسم بن سیف السلیطی وزیر حمل و نقل و ارتباطات دولت قطر روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۱ و ۲۲ فروردین ماه با حضور در جزیره کیش دیدارهای دوجانبه باهم خواهند داشت.
این سفر در پی دستور ویژه آیت‌الله‌ رییسی‌ رئیس جمهور کشورمان برای بهره‌گیری از ظرفیت گردشگری جام جهانی قطر و همچنین پیگیری دیدار وزیر راه و شهر سازی کشورمان با وزیر حمل و نقل و ارتباطات دولت قطر در جریان سفر آیت الله رییسی به کشور قطر برنامه ریزی شده است.
این وزرا در خصوص پشتیبانی ایران از برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از جمله راه اندازی خطوط منظم کشتیرانی بین بنادر دو کشور و توافق برای استفاده بیشتر خطوط هوایی تجاری قطر از آسمان ایران دیدار و گفت و گو خواهند داشت و تفاهمنامه هایی نیز امضا خواهند کرد.

در این سفر، علی اکبر صفایی معاون وزیر راه و‌مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی و جمعی از معاونین وزرا و مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی نیز برای معرفی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های جزیره کیش و بازدید از برخی جاذبه‌های گردشگری و زیرساخت‌های حمل و نقل دریایی و‌هوایی این منطقه، میزبان هیئت‌ قطری خواهند بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین