mana.ir

کد خبر: ۹۱۷۳۴ |
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۶ - ۰۴ دی ۱۴۰۰

پهلوگیری کشتی آموزشی نیروی دریایی ارتش هند در بندرعباس

کشتی آموزشی بادبانی سودارشین نیروی دریایی ارتش هند به منظور تحکیم و ارتقا روابط بین دو کشور ایران و هند و نیز گسترش فرهنگ صلح و دوستی، در منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش، پهلو گرفت.

پهلوگیری کشتی آموزشی نیروی دریایی ارتش هند در بندرعباس

به گزارش مانا به نقل از روابط عمومی  نیروی دریایی ارتش ، کشتی آموزشی بادبانی سودارشین از نیروی دریایی ارتش هند با استقبال فرماندهان نظامی مستقر در بندرعباس در اسکله منطقه یکم امامت پهلو گرفت و فرمانده و تعدادی از کارکنان این کشتی نظامی با حضور در دفتر ناخدایکم قادر وظیفه جانشین منطقه یکم امامت با وی دیدار کردند.

در این دیدار ناخدایکم قادر وظیفه، ضمن ابراز خرسندی از حضور کشتی آموزشی بادبانی سودارشین در منطقه یکم امامت نداجا ، این حضور را نشانه روابط دوستانه ایران و هند دانست و افزود: مراودات نیروی دریایی ارتش ایران و هند سال‌های سال است که پابرجا مانده است و امیدواریم که در آینده این روابط دوستانه بیش از پیش این چنین باشد.

جانشین منطقه یکم امامت نیروی دریایی تاکید کرد: امنیت منطقه باید به دست کشورهای دوست و همسایه منطقه خاورمیانه انجام شود و کشورهای استکباری با رواج ناامنی در این منطقه، هیچ جایی برای عرض اندام ندارند.

همچنین، فرمانده کشتی آموزشی نظامی سودارشین ناخداسوم سیرکانت ونگوپال، ضمن تشکر از فرماندهان نیروی دریایی ارتش کشورمان بابت میهمان نوازی و برگزاری مراسم استقبال، این حضور را نشانه دوستی دیرینه نیروی دریایی ارتش هند و ایران دانست و افزود: فرماندهان نیروی دریایی ارتش هندوستان خواهان تحکیم روابط دوستانه بین نیروهای دریایی ارتش هند و ایران هستند و همین حضور ما در منطقه یکم امامت بیانگر روابط دوستانه دیرینه ماست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین