mana.ir

کد خبر: ۹۱۲۴۳ |
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۷ - ۰۷ آبان ۱۴۰۰

حادثه تصادف در بندر شهید رجایی با یک فوتی

در پی بروز حادثه تصادف یک خودروی سواری با کمک راننده یک دستگاه تریلی کشنده در اسکله ۲۰ بندر شهید رجایی، خودروی سواری و حادثه دیدگان به درون حوضچه سقوط کردند و یکی از مصدومان این حادثه جان خود را از دست داد.

حادثه تصادف در بندر شهید رجایی با یک فوتی

به گزارش مانا، ادهم رضوانی رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان امروز اظهار داشت: مقارن ساعت ٣:٢٦ بامداد امروز جمعه هفتم آبان‌ماه در محدوده اسکه 20 ( اسکله فله و جنرال کارگو )  بندر شهید رجایی، یک دستگاه خودروی سواری متعلق به شرکت اپراتور با کمک راننده یک کشنده که در اسکله ٢٠  بود،  برخورد کرد.

وی افزود: پس از این تصادف، خودروی سواری به درون حوضچه سقوط کرد که با انجام اقدامات لازم توسط حاضرین در محل، خودرو و حادثه دیدگان از درون آب دریا بیرون آورده شدند.

رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان تصریح کرد: بر اثر برخورد خودرو با کمک راننده کشنده، متاسفانه کمک راننده تریلی جان خود را از دست  می دهد و راننده خودروی سواری بعد از انجام اقدامات اولیه از سوی بهداری بندر شهید رجایی، به مراکز درمانی شهر اعزام می شود که هم اکنون وضعیت سلامتی وی مساعد گزارش شده است .

رضوانی ضمن ابراز همدردی با خانواده داغدیده کمک راننده تریلی کشنده جان‌ باخته در این حادثه، خاطرنشان کرد: علت و عوامل این حادثه توسط یگان حفاظت و HSE بندر در حال بررسی است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار
پرطرفدارترین